аеробика във варна

  • 5 838
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
искам да попитам къде ходите на аеробика във Варна и ходите ли въобще Rolling Eyes...би ми се искало да споделим в тази тема къде каква възможност има за нас жените в града да поддържаме фигурата си newsm39....и как предпочитате да го правите....фитнес,тае-бо,йога,пилатес,каланетика,танци....кое ви е най-интересно,кое според вас е най-полезно... newsm68

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 176
Здрасти.
Аз от година ходя на тае-бо. Първоначално ходих в Палах център при Теди. После обаче тя се премести в ТИМ и аз я последвах. Просто Теди си е номер 1. Сега е в майчинство, но има заместничка - Ели, която се справя много добре. Води по същия начин като Теди. Ели води и шейпинг. И на него ходя Simple Smile Определено мисля, че си струва човек да опита такъв вид тренировка. На мен фитнесът като алтернатива не ми допада. При тае-бото и шейпингът има динамика, натовареност, а щом влезеш в ритъм - и голямо удоволствие.  Лично на мен залата в Палах ми харесваше адски много - най вече съблекалните и баните, но ТИМ ми е много по-близко и удобно. Със всичко се свиква, а по-важното е самата треинировка, нали  Peace
Ако имаш въпроси, питай  Hug

# 2
  • Мнения: 97
А на тренировките по шейпинг ходят ли жени над 40 г. или сте все младички. Имам голямо желание да опитам, но малко се срамувам да не ми се смеят и засега си играя по дисковете на сп.Селф у дома. Всъщност ходих веднъж на стречинг йога в ТИМ, но е много муднож за мен.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 176
На тренировките идват жени на всякаква възраст - от ученички до по-зрели дами. По едно време имаше една жена, която спред мен беше минала 50-те, но подскачаше като 20-годишна. Няма от какво да те е срам  Hug . Между другото не съм ходила на йога, защото не см нито гъвкава, нито пластична, а и освен това ми трябва нещо по-динамично  Party

# 4
  • Мнения: 502
aз миналата година ходех в Ориндж Център. пробвах няколко вида занимания, но най-много ходех на фитбол- упражнения с голяма топка. много съм доволна, но още не съм подновила картата си, защото няма кой да гледа малката. ако се организирам може пак да си взема карта. там има и акваеробика, но така и не ходих на нея. други клиентки кааха че им харесва.

# 5
  • Мнения: 97
Как варират сега цените на картите? Научих, че май вече не са само годишни както преди, имаш ли информация дали е вярно? Аз съм много навита именно заради аквааеробиката, не че няма да се възползвам и от другите им предложения, но някакси не ми се тръшкат толкова пари наведнъж. Иначе ми е напълно ясно, че цените са съвсем приемливи като се разделят на брой посещения и видове занимания.

# 6
  • Мнения: 502
моята информация е стара за съжаление- от декември. тогава ми бяха пратели мейл с цените, но си бяха годишни. аз като си вземах картата я  платих на 2 пъти. нямаха друг вариант. скъпички са им картите, но наистина като се раздели по месеци си е доста приемливо впредив и условията вътре. залите са страхотно оборудвани. басейна изглежда чудесно, но не съм го ползвала. знам че има вариант за дневна карта, която е с по ниска цена. тя включваше ползване на всичко- фитнес, занимания и аквааеробика само през деня и без събота и неделя, но за актуална цена трябва май на място да питаш.

# 7
  • Мнения: 0
а какво е мнението ви за аеробиката във хуни?...чувала съм,че там има много разнообразни занимания,т.е. тае бо,йога,латино аеробика и някакъв вид аеробика с народни танци???...ако някой е посещавал такива видове аеробика,които са в комбинация с танци би ли споделил...не ми е ясно какво е това всъщност,аеробика или просто танци??? newsm78

# 8
  • Мнения: 15
Картите в ТИМ
еднократни посещения
Еднократно посещение до 16.30 часа    4.00 лв.
Еднократно посещение от 17.30 часа    5.00 лв.

карти
карта за 8 посещения ( 30 дни )    30.00 лв.
карта за 12 посещения ( 30 дни )    42.00 лв.
карта за 16 посещения (30 дни)    52.00 лв.
карта за 24 посещения ( 30 дни )    72.00 лв.

Общи условия

Активация на акаунт