Въпрос относно бременност

  • 2 831
  • 72
  •   1
Отговори
С приятелката ми искаме да попитаме: На нея и закъсня 3 седмици, гърдите и корема започнаха да и растът, но на края на третата седмица и дойде. Коремът и гърдите обаче не спадат, а продължават да и растат, възможно ли е да е цветна бременност? Тя казва, че самата кръв и е бистра, не както друг път да и е мътна.
Знаете ли прекалено много го желаеме и двамата, и тя се страхуваше да не се разочарова ако теста излезе отрицателен.

Последна редакция: чт, 05 мар 2009, 12:15 от bebchoslance

# 1
  • Мнения: 2 448
Да си направи тест или най сигурно да отиде на лекар. Ние само можем да гадаем. При цветна бременност обикновено кървенето е по слабо.

# 2
  • Мнения: 3 372
Нека си направи тест за бременност или направо да иде на лекар

# 3
  • Мнения: 1 031
Най-добре да отиде на лекар

# 4
  • Мнения: 511
Всичко е възможно. Да отиде веднага на лекар. Peace

# 5
  • Мнения: 1 305
Искаш да кажеш, че при триседмично закъснение тя не си е направила тест за бременност!!!  Shocked

# 6
  • Мнения: 8 999
Да тича бързо при доктора!

# 7
  • Мнения: 3 092
Освен да иде на лекар  не знам какво друго да кажа ...
Пиши после !

# 8
  • Мнения: 1 305
Да, сега ще се появят още около 300 коментара с текст "да отиде на лекар".  Tired

# 9
  • Мнения: 9 814
Ами т.нар цикъл при цветната бременност в повечето случаи няма нищо общо с нормалния МЦ.
Може и да е била бременна и сега да изхвърля плода, което обаче рядко става без болка.
Може все още плодът да е жив, но тя да кърви....
Предположения 9876543210. А наистина само лекар може да даде отговора.

# 10
Да Тя ще отиде на лекар, но защо се получи така, това искаме да разберем?

# 11
  • Варна
  • Мнения: 365
Да, сега ще се появят още около 300 коментара с текст "да отиде на лекар".  Tired

Да така е, и ми е чудно как не се е сетила да си направи тест, а да пише във форума... newsm78 Все пак това са ТРИ седмици, няма ли аптеки при вас!!?

# 12
  • Мнения: 2 259
Кръвен тест Peace

# 13
Знаете ли прекалено много го желаеме и двамата, и тя се страхуваше да не се разочарова ако теста излезе отрицателен.

# 14
  • Мнения: 7 201
Да, сега ще се появят още около 300 коментара с текст "да отиде на лекар".  Tired

Да така е, и ми е чудно как не се е сетила да си направи тест, а да пише във форума... newsm78 Все пак това са ТРИ седмици, няма ли аптеки при вас!!?
Ами правилно... Tired

Общи условия

Активация на акаунт