Откъде да си купя съд за варене на мляко?

  • 14 718
  • 17
  •   1
Отговори
  • У дома !
  • Мнения: 700
Понеже започнах да купувам домашно прясно мляко и ми се налага да го сваря преди консумация,а днес ми изкипя пред очите,а уж го наблюдавах Crossing Armsи направих всичко мазало........та затова реших да отворя такава тема Simple Smile
Преди време имахме такъв съд немски за мляко.....спомням си,че започваше да "пищи" силно  като тенджера под налягане,когато млякото беше готово......много удобен беше.....но зачезна някъде.....та въпроса ми е откъде да си купя такъв сега,но не китайско изпълнение,а качествен и някой знае ли на каква цена са горе-долу?
Мерси предварително  bouquet

# 1
# 2
  • У дома !
  • Мнения: 700
 Мерси,но нещо не мога да намеря цена,ригистрирах се и пак не ми се показа сумата newsm12

# 3
  • Мнения: 721
 тази млековарка е китайска.иначе попаднах на цени от 35,00лв до 49,00лв.

Последна редакция: пт, 06 мар 2009, 14:37 от zllate

# 4
  • София
  • Мнения: 459
В Хит-а в Младост има, но са само 2литрови и много скъпи (според мен) Нещо от рода на 80лв ми се върти в главата...
Аз искам 1л, но не съм виждала никъде...

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Аз имам 2л. млековарка, от едно време, но пък е алуминиева. Затова и не я ползвам от поне 10г. вече.
Ако видя някъде инокс ще свирна.
Мисля, че по магазините за дом. потреби трябва да има млековарки.
Както и по тези големите и скъпи мебелни м-ни... Те нали сега предлагат цялостно обзавеждане.

# 6
  • Мнения: 1 650
запис

# 7
  • Мнения: 1 632
В Метро май съм виждала... newsm78

# 8
  • София
  • Мнения: 97
Аз бях в същото положение преди няколко месеца и търсех навсякъде хубава млековарка. Накрая купих много хубава немска - от неръждаема стомана, мисля че за 25 лв беше от едно малко магазинче на Симеон. Като тръгнеш от Мария Луиза по Симеон по посока към женския пазар от лявата страна няколко метра по-надолу е това магазинче за елктроуреди и домашни потреби - собственикът е един арабин и внася всякакви интересни стоки - много от тях немски от рода на ТСМ и даже дава и гаранция. Много е готин - на мен постоянно ми прави отстъпки - от там си купих и машината за хляб само за 59лв на Bifinett. Дано да има още млековарки, но поне може да го питаш.  Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 903
Миналата година купувах на майка си такова чудо от Метро. Цената беше около 20 лв, за 2 литра мляко.

# 10
  • У дома !
  • Мнения: 700
Момичета да ви споделя разочарованието си.....вчера си купих млековарка от един магазин за дом.потреби от типа на магазин за 1лв.,струваше 19лв. била Индийска и събира 2,5л. мляко;Като се прибрах в нас трябваше да си сглобя с винчета страничните дръжки и дръжката на капака,които бяха ужулени и протрити всякаш е ползвана ,ала винчетата се оказаха къси и въобще не съответваха на дръжките..... Confusedвътре имаше и фунийка,с която да сипвам водата в дупчицата от където ще излиза парата,но и фунията беше счупена....абе пълен боклук......да избегна китайски се нахендрих на индийски боклук...аз разбира се веднага се върнах в магазина за рекламация,а продавачката без да и показвам дефектите ми извади и върна парите.....явно знаеше що за стока ми е продала.....макар,че беше много любезна......
Благодаря на всички,които ми отговориха......първо ще проверя немската на ул.Симеон,а ако там са свършили ще проверя и в Метро...
Темата е полезна,така че пишете,ако знаете и други места,където има качествени млековарки Naughty  bouquet

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Ох то толкова ментета навсякъде, че човек не може да се ориентира по нищо за качеството. И аз съм виждала в Метро, но не беше скоро.

# 12
  • У дома !
  • Мнения: 700
Тази в Метро я видях днес,но не е хубава.......без капак е,много малка и не пише,къде е произведена........ Naughty

# 13
  • Мнения: 1 732
и аз видях днеска в кауфланд без капак,1,5 л.,но беше хубава и тежка,мисля че струваше около 20 лв.

# 14
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Търси по магазините TCM. Провери и в Genesis и Крео  Peace

Общи условия

Активация на акаунт