Д-р Михаил Костадинов - Варна

  • 5 332
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 147
От известно време търся класически хомеопат за себе си и сина ми, накрая се спрях на д-р Михаил Костадинов. Още не сме го посещавали, тъй като се чака доста (в моя случай 1 месец за първично интервю). Въпросът ми към тези от вас, които са негови пациенти е дали преглежда при спешност? отговаря ли на мобилния си? И въобще може ли да се разчита на него или да имам някой друг резервен вариант?

Последна редакция: чт, 05 мар 2009, 08:50 от shehirizada

# 1
  • Мнения: 13 512
От известно време търся класически хомеопат за себе си и сина ми, накрая се спрях на д-р Михаил Костадинов. Още не сме го посещавали, тъй като се чака доста (в моя случай 1 месец за първично интервю). Въпросът ми към тези от вас, които са негови пациенти е дали преглежда при спешност? а в почивните дни? през нощта? отговаря ли на мобилния си? И въобще може ли да се разчита на него или да имам някой друг резервен вариант?
Е, това с прегледите през нощта...доста ме озадачава. За през нощта има спешни кабинети, хомеопатите не могат да са на разположение на всичките си 200 пациента денонощно, 365 дни в годината.

# 2
  • Мнения: 147
 Laughing е, хубаво, май съм попрекалила с това "през нощта", като цяло искам да ми стане ясно дали може да се разчита за по-бързо приемане от 1 месец! Ще редактирам поста, че да не се смеят другите

# 3
  • Варна
  • Мнения: 336
Чувала съм за Д-р Соколова че е добра, лично аз не съм я посещавала, но смятам да го направя при първа възможност. За д-р Костадинов и аз чух че бил много добър и се чакало много, но се съмнявам че ще има прием по спешност.

# 4
  • Мнения: 1 353
Чувала съм за Д-р Соколова че е добра, лично аз не съм я посещавала, но смятам да го направя при първа възможност. За д-р Костадинов и аз чух че бил много добър и се чакало много, но се съмнявам че ще има прием по спешност.
Соколова не е класически хомеопат!

# 5
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Да,Соколова е боаронски хомеопат.Но пък нищо лошо,докато Павел беше бебе успешно го е лекувала.Но пък си предпочитам сегашната докторка,която се занимава с класическа хомеопатия Peace

# 6
  • Варна
  • Мнения: 478
Д-р Кремена Хаджиева е класически хомеопат мога да разчитам на нея 24 часа в денонощието ,както и през празнични и почивни дни.Звъняла съм и посред нощ в 01 ,02 часа и съм я сьбуждала жената и винаги е била коректна и мила с мен и детето ми.Мисля че и за първоначално интервю няма да чакаш много за да те приеме(а сигурно само няколко дена)Винаги може да те приемепо спешност и няма да чакаш много ,както и винаги отговаря на телефона си.Аз не бих я заменила за друг лекар.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 336
Не съм се интересувала какъв точно хомеопат е д-р Соколова  Blush Моя позната води дъщеря си там, доволна е.
Глухарче  коя е твоята докторка? Другата година ще записвам мъника при друг лекар, и няма да е излишно отсега да се поогледам  Grinning

# 8
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Не съм се интересувала какъв точно хомеопат е д-р Соколова  Blush Моя позната води дъщеря си там, доволна е.
Глухарче  коя е твоята докторка? Другата година ще записвам мъника при друг лекар, и няма да е излишно отсега да се поогледам  Grinning

Малко по напред са я похвалили.Д-р Хаджиева,но тя не работи със ЗК.
Много добра си е докторката ама стига сте я хвалили,че горката изнемогва вече.Няма да може да ни обръща толкова внимание Grinning

Общи условия

Активация на акаунт