карти за игра "Аз откривам света"

  • 6 904
  • 68
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 960
Попадна ми една листовка, съдържаща форма за поръчка - 60 карти за 4.50 лева плюс 2,50 лева за доставката. Плаща се при получаването. Става въпрос за http://de.editionsatlas.ch/p/040575/Entdecke-die-Welt.html. Някои дали вече ги е поръчвал, има ли впечатления...Утре ще сканирам брошурката и ще ви я покажа!

# 1
  • Мнения: 39
Звучи интересно  Thinking
А това еднократно ли се закупува или е нещо като абонамент  Grinning

# 2
  • София
  • Мнения: 1 524
Еййй - страхотни са, дано са на български.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 960
Абе има някаква уловка - "Ако в рамките на 7 раб.дни след получаването на първия колет, не получим никакъв отказ от Ваша страна, в последствие ще ви изпращаме на всеки 4 седмици комплект от 20 карти , които Ви се предоставят за безплатно разглеждане и не ви обвързват по никакъв начин . Преференциалната цена на колетите е 7.70 лева, плюс 2.30 лева за доставка..."Има и още инфо с много дребен шрифт. Утре ще ви сканирам всичко и мисля да си поръчам!

Картите са на български!

# 4
zdraveite az si pora4ah takiva karti minaliq mesec kato bqh v sofiq no o6te ne sa pristignali :thinking:ina4e az sam ot ruse.kartite mi se storiha mnogo interesni za razvitieto na moite deca

# 5
  • София
  • Мнения: 3 960
Ето брошурата, сканирана и от двете страни ( сори, че има малко омачкан вид, момата я хвърли в коша Mr. Green).

http://www.prikachi.com/images.php?files/642635K.jpg
http://www.prikachi.com/images.php?files/642639s.jpg

На телефона от брошурата цял ден се чува: "Претоварено направление, моля опитайте по-късно". newsm78

# 6
  • Мнения: 39
Rima, това ме заинтригува  Hug

А къде попадна на тази брошурка  Party

# 7
  • София
  • Мнения: 3 960
Rima, това ме заинтригува  Hug

А къде попадна на тази брошурка  Party

От някакво списание, но понеже бях купила няколко наведнъж така и не разбрах от кое изпадна...Смятам, че няма проблем да се поръча и с копие на заявката, просто пощенските разходи по изпращането й ще бъдат за твоя сметка. Аз също не възнамерявам да си изпратя всички лични данни ей така без пощенски плик, между другото!

Последна редакция: чт, 05 мар 2009, 16:49 от Rima

# 8
  • София
  • Мнения: 6 248
И аз пратих талона з апоръчка на първите карти. Преди 2 седмици някъде. Все още чакам, даже бях забравила, сега се сетих, като видях темата.

Сториха мис е много интересни, още повече, че са на български, дано детето да понаучи нещо от тях.

# 9
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
И аз мисля да ги поръчам. Талона беше в съботния "24 часа".

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 4 679
И аз мисля да ги поръчам. Талона беше в съботния "24 часа".
Да  Peace 
Според мен е много зарибяващо. Събрали сме вече поне 5 поредици атласи и енциклопедии. И в момента събираме някакъв "Атлас на държавите по света" . Много са хубави , интересни, красиво направени, но когато нещо ми потрябва търся в интернет, а не в атласите.
Това беше отклонение, но исках да кажа, че в никакъв случай няма да минем с първите  4.50 лв. Пише, че ще ги изпращат най - малко 12 месеца .

# 11
  • Мнения: 743
Пуснах талона преди 10 дни. Преди това се обадих и ми казаха, че доставяли поръчката в рамките на 2 месеца. Малко странно ми се видя, ама направих поръчка.

# 12
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Пуснах талона преди 10 дни. Преди това се обадих и ми казаха, че доставяли поръчката в рамките на 2 месеца. Малко странно ми се видя, ама направих поръчка.

Е, нали не се плаща предварително

# 13
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
аз вчера попаднах на тази брошура от сп. Всичко за жената, заинтригува ме, но мисля да звънна един телефон не ми стана ясно какви и колко карти се получават с първата поръчка от 4.50  newsm78

# 14
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
А в талона в "24 часа" пише, че са 3.90лв картите и пише, че са 60бр.

Общи условия

Активация на акаунт