Кажете нещо за 90 СОУ в София

  • 1 163
  • 1
  •   1
Отговори
Здравейте всички мами, моля ви дайте ми повече инфо за 90 СОУ в Люлин.Знам че е с преподаване на испански език.Сина ми е в 5 клас тази година и мисля за следващата уч. година да го запиша в това училище,но ми се иска да чуя мнения на майки с дечица които сега се учат там.Как е положението с агресията, на ниво ли са учителите.....
А за Уч. Индира Ганди знаете ли нещо. Кое според вас е по добро.Приоритет в избора ми е преподаването на испански и английски език.

# 1
Здравеи  Eliada!Може би късно ти отговарям,но може би ще ти е от полза.Имам 2 деца.ПО-голямото започна в 33 у-ще,но  след 2 год го преместих в 90-то попепоръка на позната .Там е по-тихо и спокоино.У'ителите се грижеха много добре и повече се занимаваха .По-късно записах и дъщеря си там .Не съжелявам.Сега синът ми кандидатства след 7 кл и иска отново там да учи.Изучават испански език  и то много сериозно с добри преподаватели.Сега имат и математическа паралелка с англ.ез ,биология и химия.Дано го приемат там,въпреки трудния тест по математика.

Общи условия

Активация на акаунт