Разведох се, най - после!

  • 3 137
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 652
Разведох се,всичко свърши.Боли от унижението и всичко което ми причини мъжа ми, но имам най ценното нещо в живота - сина ми което ми дава сили да се изправя и да продължа.Трудно ли е? Кога ще спре да ме боли?Как се справихте?

# 1
  • Мнения: 2 175
Първо- честито!
Щото това аз още не съм го организирала..

А иначе - трудно е..
Но времето лекува, наистина.
Най-важното според мен е да се опиташ да продължиш напред без озлобление..
Успех!

# 2
  • Мнения: 1 652
Благодаря!Наистина ми е трудно но след болката от всичките изневери на мъжа ми,и унижението, и звъненето на най различни "моми" развода ми се струва по малката болка.Като се посъвзема ще пиша колко е хубав живота Simple Smile

# 3
Блазя ти  Twisted Evil
На мен ми предстои

# 4
  • Мнения: 683
Трудно е,гадно и особено в началото.Като се сетя,че ми идваше да се гръмна ,ама сега е като лош сън все по-избледняващ.Дерзайте

# 5
  • Мнения: 116
ще боли докато намериш друг...........после ще боли за другия...........в живота хубавите и лошите неща се редуват.лошото си го минала,сега идва хубаво Peace

# 6
  • Мнения: 139
Честито! Много се радвам Hug
Аз съм в процес на развод по взаимно съгласие,но хич не се знае дали ще остане такъв! Първо отлагаха-искаха пак копие на всички документи(излишно разбира се) и сега пък чакам доста дълго да насрочат делото #Crazy Надявам се да е по-бързо Peace
Иначе е трудно да,но както сама каза-вече си се освободила и имаш детето си! Надявам се и аз да повярвам в последното си изречение

# 7
  • Мнения: 165
ще боли докато намериш друг...........после ще боли за другия...........в живота хубавите и лошите неща се редуват.лошото си го минала,сега идва хубаво Peace

Е, де, недей я депресира и без друго и е гадно още, та да мисли за други! Нямаше по-радостен момент от раждането на детето ми до сега  Mr. Green! Хората черпят за сватби, пък аз си черпих приятелите за развода... Щом бракът ти е бил тормоз, какво има да страдаш! Теглиш чертата и това е... Съвет: замини някъде, ако трябва и няколко пъти пътувай. Избери си място, което ще те зареди положително. Ще се учудиш от резултата  Wink При мен помогна страхотно много да си подредя мислите.  Hug  

# 8
  • Мнения: 903
Първо - Честито!  bouquet
Второ - навремето като се разведох /още прясно след това/, една моя близка 20-тина години по-голяма от мен, също разведена след голяма любов, но и големи разочарования в последствие в брака си..., та тогава тя ми каза така: "Знам колко ти е тежко, време трябва... Но сега - в началото особено, мисли така `да дойде нов ден, да съмне, да грейне, да стана, да се усмихна, да изляза сред хора`..."
- Та и ти така, просто остави дните да текат и да отмиват натрупаната горчивина....И се старай колкото може повече да бъдеш сред хора, търси си някакви доставящи ти удоволствие занимания и изобщо прави всичко възможно да не оставаш на саме с мислите си, щото те вероятно все още ще боксуват в миналото...
А ти вече си приключила с това минало, нали! Peace
Мисли, че хубавото тепърва ти предстои! Hug

# 9
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
blond_time-out  ти е казала нещо наистина много действащо като е цитирала своята позната- не мисли за бъдещето, чакай да дойде утре. И един ден ще се събудш без тази горчилка. Сигурно ти звучи невъзможно, но такъв ден наистина идва. Просто изчакай, много ти е прясно още. А дотогава като ти натежи- пиши, споделяй.

# 10
  • Мнения: 1 652
Да наистина ми звучи невъзможно,но се надявам да се оправя,бях 3 дни в отпуска, но днес си отодох на работа защото се побърквам да мисля.
Благодаря на всички за подкрепата Simple Smile

# 11
  • Мнения: 3 611
Ми Ха честито!  Peace
На мен ми предстои, но от август нататък ще действам. Тук в ДЕ, за да се подаде молба за развод трябва да сте живели една година разделени.
В България ставало бързо.. чувам...   Thinking

Общи условия

Активация на акаунт