Някой поръчвал ли е парфюми от тук?

  • 1 885
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 261
Извинявам се, ако се повтаря темата ,но поръчах преди дни и се оказа ,че май  не съм на правилното място.
Имам в предвид ,разликата в милилитрите най -вече!Вярно е ,че и цените са подозрително ниски,но ..........подлъгах се от отзиви там.
Ако всичко е ок при доставката ще пиша пак .
Благодаря Ви предварително! Hug
http://perfumery-bg.com/

Последна редакция: ср, 04 мар 2009, 15:46 от Vali :)

# 1
  • Мнения: 13 623
Определено не бих поръчала!!!

# 2
  • Мнения: 1 243
Ментета са - недей! Stop

# 3
  • Мнения: 3 698
Не съм Naughty и не бих Mr. Green, няма начин да не са ментета  Stop

# 4
  • Мнения: 2 261
Подлъгах се,поръчах Sad
Ще ви пиша все пак като  ми дойде доставката.
Имам малко от предишния оригинал и  имам база за сравнение.

# 5
  • Мнения: 1
100% ментета,но като го получиш ,пиши поне дали са сполучливи!! Peace Laughing

# 6
  • Мнения: 13 623
Те ако са докарали шишетата до тоя вид ще е пак чудо!

# 7
  • Мнения: 84
Vali  а ти какво си поръча ако не е тайна?

# 8
# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 704
Аз си поръчах Булгари Омния Кристалин, макар че нямам оригинала съм го помирисвала и се разминава по - лек е. 10 лв и някакви стотинки ми беше само доставката.  ooooh!

# 10
  • Мнения: 206
Спокойно, не се шашкай Peace
Според мен има логика да не са ментета. Поради простата причина, че не ги продават на бул. Витоша или в МОЛовете, където като сложиш наема им и цената става 100 и ...... Laughing

# 11
  • Мнения: 178
Логика има ,но не точно за този сайт ! Това направо си звучи като -всичко по левче.Шанелите и Омния кристалин почти на една цена !?Още малко и ще повярвам,че е заради наемите на Витошка...

# 12
  • Мнения: 1 243
Спокойно, не се шашкай Peace
Според мен има логика да не са ментета. Поради простата причина, че не ги продават на бул. Витоша или в МОЛовете, където като сложиш наема им и цената става 100 и ...... Laughing

Нищо общо! Цените по молове и парфюмерии в действителност са завишени, но тези тук в този сайт нямат нищо общо с реалните цени. Вали, съжалявам, че си се "набутала". Гучи-то, което си избрала, не е мн скъп парфюм. За още 10-20 лв отгоре можеше да си вземеш качествен, а и като гледам съфорумката по-горе колко е платила за доставка... ooooh!

# 13
  • Мнения: 2 261
Парфюмът дойде.
За мое учудване след прочетеното и тук очаквах нещо........зле ooooh!Но......... Stop
За сега ароматът трае повече от 10 минути и мирише като предния ми.
Има малки разлики в самите надписи по самата пластмаса,но това може и от партидите да е.
Моят все пак е копувам преди повече от 4 години.
Дано имам късмет,че това ми е подарък за 8 март от мъжлето и да не съм гризнала дръвце.
 
Ще се редактирам след 4-5 часа за да кажа трайността как е.
Това е максималното време според мен за тази цена.
 

# 14
  • Мнения: 206
Честито bouquet
Значи съм познала Wink
За тези, които не знаят себестойността на ориг. парфюм е до 5 евро Laughing Без шишенцето.
Не си мислете, че не съм си купувала от 100 и ......  лъгала съм се, но се надявам да не го правя за в бъдеще

Един приятел също си поръча от сайт и каза, че са едно към едно по мирис, трайност и др. като ориг., което ще рече, че са оригинални. Но не от този сайт, а от друг. Те нали сега доста такива има.....

Общи условия

Активация на акаунт