За Фиеста.тв

  • 3 663
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27
Гледате ли фиеста.тв?
Ние с моя й станахме големи фенове... преди заспиване задължително я пускаме, мен ме успокоява, а той дори пробва рецептите...

# 1
  • Мнения: X
Гледам я редовно,особено Жак Пепен,има много добри попадения...Харесва ми.

# 2
  • Мнения: 804
за съжаление нямаме тази тв. гледам чужди с превод.дай повече подробности какво готвят и на коя кабелна я има.ние сме с булсатком и я нямаме.предварително благодаря!

# 3
  • Мнения: 3 312
и аз я гледам и много ми харесват предаванията  tv 

# 4
  • Мнения: 11 747
Аз наскоро я открих, мислех, че я нямаме, но като превъртях всички канали и я намерих. Харесва ми, макар да е малко тромава, едни и същите реклами и т.н. Приятна ми е - хем готвят, хем спортуват - тъкмо като за мен!  Hug

# 5
  • Мнения: 27
И на мен много ми харесва Пепен, ама съм луда по Дейвид Роко Embarassed Wink
Моя се ядосва много, че не може да намира някои от продуктите.. да не говорим, че телешко като тяхното само ако си гледаш на село ще имаш...
Имало някви хора в Богров, гледали и продавали телешко, ама забравих кой ми беше казвал... ако някой знае, да сподели!!!

# 6
  • Мнения: 11 747
Аз около Нова година, че и целия януари купувах разкошно телешко от Била - розово, крехко, става за нула време. Нещо напоследък няма, но може би е период  Thinking
Ей, сега установих, че Фиеста вече не е там, където беше...  Tired Не знам имам ли я или не...

# 7
  • Мнения: 4 916
Ау, как съм я пропуснала тази тема  Rolling Eyes Ние гледаме Фиеста от около Нова година по Евроком.
Най-много харесвам предаванията на Жак Пепен, особено "Тържествен ден..." и "30 секунди..."

Единственото, което ме дразни са рекламите - в частност тази за филма за Хемингуей.

А някой знае ли дали качват предавания от Фиеста в Замундата например?

# 8
  • София
  • Мнения: 6 010
Виждам, момичета, че нищо не ви убягва Wink
Тъкмо влязох във форума за да пусна темичка за Fiesta.tv и какво да видя...
Това ми стана любима тележизия, заедно с Фокслайф и БТВ. Харесва ми, че има много аккво да научиш, дава свежи идеи, всеки ден дават не едно а цели 3 спортни предавания, че по няколко пъти на ден дори. Харесва ми още, че в кратък период от време след излъчването качват показаните в предаванията рецепти на сайта им. Дано продължават в същия дух и не я направят платена телевизия като HBO, защото много ще им падне рейтинга.
P.S.:Ние сме на Евроком кабел.
Това е сайтът им : www.fiestatv.tv

# 9
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
White_tulip , голямо благодаря за саита  bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 6 010
Нанди, пак заповядай Wink
Аз да се похваля, че тази тв много добре ми влияе, днес правих 30 минутки обедната йога и към 19:00 пилатес, надявам се да имам време всеки ден за тези предавания Wink

# 11
  • София
  • Мнения: 15 453
Kогато открих този канал, гледах непрекъснато.Сега вече не, защото повечето са повторения за не знам за кой път.А и за много продукти ние дори не сме чували,че съществуват.

# 12
  • Мнения: 4 406
Харесва ми канала особено, че Методът и Фитнес на Карибите са на български

# 13
  • Мнения: 743
И аз редовно я гледам, дори понякога, когато ТВ просто си работи за фон пак е на този канал. Харесвам я, дава ми някои нестандартни идейки.
А и от доста време посещавам сайта им за рецепти, макар че нашия готварски форум е доста по-богат. Еййййй, това прозвуча като леко подмазване Hug

# 14
  • Мнения: 11 607
И аз в кюпа на Фиестата...Развалят хубавия канал с фитнеса и йогата Mr. Green Mr. Green Mr. Green....

Жак Папен дава добри идеи, харесва ми и Откровенията на майсторите, Черешката на торатата, въобще допада ми това,че има какво да научиш и да приложиш и в практиката от този канал...А за повторенията - за мен са добре дошли, защото и без това гледам канала на принципа - тука има, тука нема......А рекламите мен навсякъде ме дразнят, но без тях не може...А форума на сайта им има вирус.....

Общи условия

Активация на акаунт