Колчета срещу паркиране?

  • 1 474
  • 5
  •   1
Отговори
  • Germany
  • Мнения: 7 917
Здравейте и извинете за малоумното заглавие, но друго не ми хрумна...
Живеем в Младост 2 във блок, чийто вход излиза директно на улицата. Всеки ден точно пред входа има купища паркирали коли и не може да се излезе. Аз вече съм с корем и вчера се муших през едни храсти отстрани, защото нямаше как да мина между колите пред входа. Да излезеш с дет. количка е абсолютно невъзможно. Тази сутрин звънях в община Младост да питам могат ли да сложат колчета отпред, но оттам ми казах, че трябва да звънна в Столична община.. В техният сайт обаче не мога да се ориентирам на кога да звънна... Помогнете, моля.

# 1
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 167
Мисля, че трябва да се обърнеш към Комисията по обществен ред и сигурност към Столичния общински съвет. Пробвай през сайта им: http://www.sofiacouncil.bg/index.php?page=contacts

# 2
  • Мнения: 274
Колчетата срещу паркиране много ги мразя, от както си оставих топките на едно такова.

# 3
  • Мнения: 12 662
Ние си сложихме елегантни каменни сандъчета за цветя.

# 4
  • Germany
  • Мнения: 7 917
След сто разговора намерих кой слага колчетата.. отдел транспортна инфраструктура. И какво се оказа - нищо законно не можем да направим! Тротоар пред блока няма, а колчета на платното не могат да сложат. Не мога и паяк да викам, защото няма такъв знак... Бременните и майките с колички да си монтират крила и така да си влизат и излизат от къщи. Бясна съм!

# 5
  • Мнения: 452
ъфффффф то в цяла София по всички тротоари са накацали - с количка трябва да се движиш между колите - ужасно е и незнам кога ще се разкарат тия коли от тротоарите

Общи условия

Активация на акаунт