Трябва ли да почерпят на празника...

  • 2 908
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 183
Така, да попитам- трябва ли да почерпят жените за 8-март??
Оставете цветята и подаръците които трябва да им се подарят-това си едно на ръка  Laughing След като е празник на жените и те го чувстват като такъв ( е има и изключения ) трябва ли да почерпят по този повод? И не се изхитряйте да кажете- да ще почерпя,ма еди кой си ще плати .... Peace Laughing Laughing

# 1
  • Мнения: 686
Да,естествено,че трябва да почерпят Laughing

# 2
  • Мнения: 2 374
ЕМи не мъжете трябва да ни  почерпят.

# 3
  • Майничка
  • Мнения: 12 563
Задължително е да СЕ почерпим, а дали ще почерпим мъжете, зависи от подаръците. Laughing

# 4
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Традицията повелява да почерпят. Поне в офиса е така. В къщи .... според зависи.

# 5
  • Мнения: 183
ЕМи не мъжете трябва да ни  почерпят.
Интересно,ако имаше меж.ден на мъжа дали щеше да ни  почерпиш  newsm78  Grinning Grinning  Wink   bouquet

# 6
  • Мнения: 139
Мъж на женски празник не бива да се черпи. Причините са анатомично-физиологични.
Разрешено е милото да индулгира почерпката с хубав вибратор.
Алтернативно милото може да бъде заведено на сладкарница и почерпено с плодов шейк.

# 7
  • Мнения: 1 210
На 8 март винаги  черпя аз. Имам рожден ден   ura

# 8
  • София
  • Мнения: 13 204
Традицията повелява жените да си спретнат банкетче с колегите, а мъжете им да им гледат децата. Това, обаче не се отнася за колегите. За тях е задължително присъствието на банкетчето. Жените им да се оправят! Какво ме интересува  Crossing Arms

П.С. работя в колектив, състоящ се 90% от мъже  hahaha

# 9
  • Мнения: 372
Знаете ли имам една позната, чиято компания имат много хубава традиция. Всеки, който има някакъв повод за черпене бива изненадан от останалите приятели с почерпка на вън. За да не се чуди човекът може ли, не може ли, затруднен ли е и др, такива.
Така приятелите му го извеждат на вън и си поделят сметката му.
Мисля, че е супер така всеки повод е отпразнуван без тежест, за този който трябва да почерпи.

Та така и за 8 март. Мисля мъжо да ме изведе и да си поделим сметката ми  Joy

# 10
  • Мнения: 194
Както дойде, ама аз от този празник не се впечатлявам много де Laughing

Днес например ми се обадиха колежките, че ще празнуваме. Да ама милото е на работа точно тогава.

Няма кой да черпя значи Whistling

# 11
  • Мнения: 2 448
Не, черпя на рождения си ден и именния ден. 8 март е ден за по специално отношение към жената, към майката , а не ден за черпни. На този ден само получавам - подаръци, почерпки, усмивки, цветя, любов, кой каквото му е на сърце да ми даде. Аз съответно към майка ми и баба ми като по млада и задължена спрямо тях.

# 12
  • Мнения: 2 388
Няма да черпя никого, освен себе си, ако празнувам с приятелки.

# 13
  • София
  • Мнения: 137
Как така да почерпя половинката си? Че в нашия случай ще означава от единя джоб в другия  Grinning За черпенето не мога да определя кой кого ще черпи, по-скоро ще излезем непременно на хубав ресторант и ще се поглезим взаимно.

# 14
  • Мнения: 3
Естествено че ще почерпим.А тези които правят изключения си е тяхна работа  Laughing.

Общи условия

Активация на акаунт