Hypoxi терапия/процедури

  • 4 775
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 52
Здравейте!
Искам да попитам някой от вас правил ли е hypoxi процедури? Знам за какво става въпрос, знам и къде се предлага- в хотел Хил в София и хотел Кристал палас. Интересува ме личен опит или опит на близък приятел-накратко -струва ли си?

# 1
  • Мнения: 0
Вярно ли е че и във Варна има вече студио за хипокси и да ли вече работи?!

Предварително благодаря.

# 2
  • Мнения: 0
Iskam da Vi kaja 4e az hodih v hotel hill na 2 kursa za po edin mesec,prosto super izmama ,saveta mi e da ne hodite niama dovolna macka ,na vsicki pocvat da govoriat niakakvi nebivalici ce iadesh mnogo ili ce triabva oshte edin kurs i shte doidat rezultatite...super razocarovana sam,ako imashe takova 4udo shteshe da ima Nobel's award #2gunfire

p.s:Sorry za latinica

# 3
  • Мнения: 100
Аз пък ходих в хотел Кристал Палас и само за 12 процедури за корема свалих девет сантиметра от обиколката на нивото на пъпа. От 89 ми стана на 78 - тоест намаля ми точно корема.
Това е нещо, което не съм постигала нито с тренировки, нито с диета - колкото и да отслабна, коремът винаги ми оставаше.

Талията ми намаля с четири см - от 73 на 69, а на ханш и бедра с по два-три см. Не съм намялавала яденето - само в дните с хипокси не ядях шоколад и спазвах изискването преди терапията да се ядат въглехидрати с нисък гликемичен индескс като картофи, ориз и т.н,  а след терапията - белтъчини.
В дните между терапията вдигах тежести. Същата програма - да се редуват ден с един час кростренажор и после ден с тежести бях правила два месеца преди това, но само се бях стегнала, без коремът ми да мръдне.

Моето мнение е, че ако човек има да губи много килограми (примерно 20 и повече) и много сантиметри, не трябва да очаква чудеса от един курс и без да прави нищо друго. Тези тлъстини все някак трябва да се изгорят - колкото повече, толкова дълго време отнема.

Но ако човек по принцип си тренира, но има коремче и не може да го махне или има бричове или тлъстини около коленете, които много трудно се махат, въобще ако има излишни 7-8 кг и последни сантиметри, които сякаш от нищо не мърдат,  хипоксито е идеален начин да се моделира тялото.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 724
Йоанна, не си спазвала диета, но си хапвала само белтъчини след терапията, таки ли да разбирам?
Аз ходих през юни в хотел Хил,за 12 процедури махнах по около 2 см от бедра и корем, но после  заминах на море, не спазвах ограниченията на режима, който препоръчват и си ги върнах...

# 5
  • Мнения: 100
Енита, белтъчините бяха за деня на терапията. Преди посещението - бавноразграждащи се въглехидрати, един-два часа след края - белтъчини. Но когато ходех сутрин, белтъчините се падаха на обяд и следобяд и вечерта си хапвах и плодове и зеленчуци. иначе в деня между ходенията си хапвах и шоколад. А откакто приключих края на май процедурите, си ям нормално. От тогава тренирам два три пъти седмично, но все нямам време за кардио и само си запазих постигнатото, без да  отслабна повече.
Сега събирам за нов курс, за да махна остатъка от коремните тлъстини и да постигна заветните плочки. Simple Smile)

# 6
  • Мнения: 24
Ще може ли повече информация за тези процедури и цени?

Общи условия

Активация на акаунт