Има ли сомнамбули в семейството ви?

  • 8 612
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 549
Кажете ми имате ли сомнамбули в семейството ви и страх ли ви е???Мъжът ми май е такъв и до скоро ми беше много смешно ,но сега започвам да се замислям и леееко да се плаша.Много обичаме когато има почивни дни и имаме финансова възможност да излизаме извън града,да ходим на почивка в някои хотел .Тези дни бяхме в банско и едната нощт мъжа ми стана ,отвори вратата и излезна.Добре ,че спя много леко та скочих и го заварих да тропа на съседна врата LaughingТова се е случвало и друг път.Ами ако някой път не го усетя до къде ли би стигнал.. ooooh!

# 1
  • Мнения: 830
Може да е хоресал някоя мацка от хотела и да е решил да отиде да я посети, и ти си го секнала човека...срамота просто!

# 2
  • Мнения: 549
ха ,ха мнооого смешно

# 3
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
говорете с него ,ако трябва и до специалист се доберете

# 4
  • Мнения: 830
ха ,ха мнооого смешно
Ами ако ти бях написала какво наистина мисля нямаше да ти хареса, затова погледнах на нещата от веселата им страна.

# 5
  • Мнения: 549
ха ,ха мнооого смешно
Ами ако ти бях написала какво наистина мисля нямаше да ти хареса, затова погледнах на нещата от веселата им страна.


e защо,напиши наистина какво мислиш.До вчера и аз гледах от към смешната страна и се майтапех с мъжа ми но сега мисля сериозно-това е проблем и хич не е майтап работа

# 6
  • София
  • Мнения: 17 142
А ти как разбра, че е сомнамбул, а не отива при някоя тайна в ая стая?
Сериозно го питам, не се заяждам.
Понеже той ти каза ли?

# 7
  • Мнения: 549
Абе момичета що за въпроси ми задавате Laughing казвам ви-не ходи по чуждо NaughtyНе се случва за севте.Прави го редовно.Във вкъщи също се е случвало и на сутринта не помни нищо.Няма ли някой друг със сомнамбул в къщата да се вклучи Thinking

# 8
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
Има и такива хора,когато си спят и си мислят,че са в леглото но всъщност обикалят и после нищо  не помнят все едно,че нищо не се е случвало.Това си е явно някакво явление,но ние отстрани се страхуваме за тях да не би в съня си да се ударят нещо или да паднат.Не се притеснявайте те си имат интоиция!

# 9
  • Мнения: 222
сестра ми беше,но в пубертета се оправи.но да знаеш когато става той няма връзка  с главния си мозък и няма да помни нищо на другата сутрин.не го стряскай на сън защото може да стане нещо.за изневяра не може и да се говори.той спокойно може да си стане да излезе целия град да го обиколи и на сутринта като стане да не помни абсолютно нищо.посъветвайте се с лекар защото той няма надежда че ще се оправи от само себе си.на нас докторите ни казаха че това ще се оправи след като мине пубертета  и така и стана.на класната ми синът и също беше сомнамбул и е имало случаи в които го е следяла на вън за да не му се служи нещо.но тях господ ги пази.просто отидете на лекар.и никога не го събуждайте докато спи и е станал.

# 10
  • Мнения: 17 546
Има доста литература за това. Можеш да се информираш тук и тук - стр.105-106.

# 11
  • Мнения: 920
Това не е шега работа. Братовчедка ми ставаше и се разхождаше насън, говореше си. Един път ме фрасна през лицето насън Mr. Green Когато мина пубертета се оправи, най - добре се посъветвай с лекар Peace

# 12
  • Мнения: 1 317
Имала съм такива периоди в живота си.
Най-шокиращата ми случка е като на мъжа ти - на лагер, всичко живо спи, аз ставам, отварям вратата, излизам и започвам да чукам по всички други врати в хотела. Слагат ме да си легна, на сутринта не помня нищичко. След това заключваха вратата на стаята и на терасата, че бяхме на 4 етаж и ги беше страх да не полетя някоя нощ.
Други случки също, в които се обличам, майка ми ме пита къде отивам, аз казвам "излизам", обикалям насам-натам из къщи, събличам се и лягам. Или ставам, ровя нещо в гардероба, майка ми само ме наблюдава, после лягам. На сутринта не помня нищо-нищичко.
Това беше в пубертета.
Сега само сядам в леглото и говоря, скоро не съм обикаляла насам-натам.
Притеснително е. Особено след като родих, в главата ми се развиваха какви ли не сценарии, за неща, които правя насън, а на сутринта не помня.
Не съм се замислява за професионална помощ, всички сме свикнали с това. Не че така е правилно.

# 13
  • Мнения: 118
Освен мен , брат ми и  баща ми , за други незнам.

# 14
  • Мнения: 11
Брато ми беше такъв и понякога падаше голям смях. Joy

Общи условия

Активация на акаунт