Отзиви за детските градини в Стара Загора

  • 5 009
  • 13
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 12
Здравейте, колебая се коя от трите детски градини да избера за дъщеря си. Ще се радвам да помогнете с информация. Интересува ме мнението ви и за ЦДГ №8 "Българче", №31 "Слънце" и №20 "МИР"  в гр. Стара Загора.

Последна редакция: ср, 04 мар 2009, 15:42 от mimi.k

# 1
  • Мнения: 35
А има ли места и в трите?

# 2
  • Мнения: 128
Моето дете ходи в 13 ДГ "Пролет" и съм страшно доволна от всичко - учителки, база, абе с две думи детето ходи с желание, което не е без значение. Учат ги на много неща - всеки ден рисуват, лепят, изрязват, моделират. Успех в избора.

# 3
  • Мнения: 1 685
Здравей. Моята дъщеря беше на градина в №20 "МИР" Нямам оплаквания. Грижеха се добре за тях. В началото ги оставяха да са по самостоятелни и беше малко трудно на деца които не са посещавали ясла. При нас първа група беше на втория етаж. Понякога съм се страхувала да не се търкулне по стъпалата, защото най често ги придружаваше дете от по горна група. Сутрин ги посрещаше госпожа на входа. Като занимаване и учене на нови неща съм много доволна. Но все пак всеки изказва свое мнение.  Peace

# 4
  • Мнения: 216
Здравей!
Голямата ми дъщеря е в ДГ "Българче"!
Много съм доволна от педагогическия персонал и като цяло.....
Не се искат пари за щяло и нещяло......В началото на всяка учебна година се купуват материали( боички, фулмастри, блокчета и т.н) за децата и това е!
Но най важното е че дъщеря ми се чувстава добре там Grinning

# 5
  • Мнения: 1 896
А някой може ли да сподели отзиви от ДГ 29 "Славейче"  или от ДГ 66 "Детски рай"?  bouquet

# 6
  • Мнения: 29
Моето дете ходи в 13 ДГ "Пролет" и съм страшно доволна от всичко - учителки, база, абе с две думи детето ходи с желание, което не е без значение. Учат ги на много неща - всеки ден рисуват, лепят, изрязват, моделират. Успех в избора.

Здравей!
Моята дъщеря също е приета в тази градина от септември, живот и здраве. Тя сега е в друга градина, но искам да я преместя, че тази ще ми е по-удобна. Твоето дете в коя група е?

# 7
  • Мнения: 128
Сега сме във втора група, от септември живот и здраве - в трета. Надявам се, че и на вас ще ви хареса.

# 8
  • Мнения: 29
Сега сме във втора група, от септември живот и здраве - в трета. Надявам се, че и на вас ще ви хареса.

О значи децата би трябвало да са в една и съща група. Доволни ли сте от госпожата? Бих искала да те попитам имат ли някакъв спорт или нещо подобно по желание?

Последна редакция: пн, 01 юни 2009, 00:32 от mamazaika

# 9
  • Мнения: 128
Аз съм много доволна, но важното е, че и детето ги обича много. За съжаление няма никакви занимания извън програмата. В началото на годината бяха започнали с бойни изкуства, танци и английски - по избор на родителите, но нещо май не се разбраха преподавателите с общината. Ние бяхме записани на бойни изкуства и много ни харесваше. Да се надяваме, че от новата учебна година ще постигнат договорка.

# 10
  • Мнения: 29
ох, хем много искам да я преместя, хем доста се притеснявам дали и как ще свикне с нова градина, госпожи и деца, т.к. мнооого трудно ни беше в началото, но се надявам, че всичко ще е ок... та затова имам толкова въпроси, така че мерси много за инфото. дано наистина да се договорят за другата учебна година по отношение на другите заниманията!

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 101
здравейте мами, искам да ви питам за частна градина има ли я все още или вече не.Много ще съм ви благодарна ако можете да ми дадете някакви координати.Понеже в обикновенна детска градина не ни искат и затова трябва да търся друг вариант.Благодаря ви предварително

# 12
  • Мнения: 29
има такава градина, но я преместиха в село богомилово. ако все още те интересува, ще ти изпратя тел на лични.

# 13
  • София
  • Мнения: 10
Здравейте!

Някой знае ли дали има частна ясла в Стара Загора....Дъщеричката ми ще е на 1 г. 6 мес. през септември и искам да я дам на ясла. Много благодаря за инфо!!!

Общи условия

Активация на акаунт