Постоянно подмокряне с различни памперси????

  • 2 582
  • 44
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 070
Вече 3 ден си сменям марката на памперсите и  бебчо е постоянно мокър. Като поспи малко- аз го слагам на една страна- и като се събуди е мокър от тая страна на която е лежал. Само да уточня , че още не му е паднал пъпа , а нали в родилното са му сложили една щипка, дали не може и от нея да е? Т.е. тя да пречи и да изтича пишканото??? newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 1 998
Възможно е да не сте уцелили размера. На Косьо Памперс 1 му бяха малки от самото начало, направо минахме на двойка. Може да подгъваш горната част от памперса отпред, така че да не притиска щипката и да стегнеш спокойно.
Всеки ще ти препоръча марката, от която е доволен, но трябва с пробване да уцелиш кое е подходящо за вас.

П.П. Сетих се, че на нас ни изпускаше, ако не съм извадила къдричките навън. После не съм имала проблем както и да го сложа да лежи.

# 2
  • Мнения: 9 776
Може да пропускат ако са му големи. А откъм крачетата ли пропускат или отгоре на кръстчето?

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Изкарваш ли къдричките?
ДА,iveto_11 e права,може да сте за друг размер.Не вярвам да е от щипката,тя е доста по -нагоре...        Rolling Eyes
Колко тежи бебко?

# 4
  • Мнения: 9 392
До колкото разбирам скоро са ви изписали и би трябвало да ползваш номер 1,на който и да е вид.Пробвай с номер 2,в това май е проблема Peace

# 5
  • Мнения: 1 372
Може наистина да не сте на точния размер. А има и друго - помоли някоя по-опитна мама, ако имаш наоколо да сложи на детето ти памперса. Не че е кой знае каква философия, не искам по никакъв начин да те обиждам, просто може и да не го слагаш съвсем правилно. Понякога малко по хлабав или по стегнат също играе роля.

# 6
  • Мнения: 163
Да ти кажа и ние имаме подобен проблем, но не всеки път. Ползваме Pampers-sleep and play. Мисля, че има значение дали е добре разгърнат самият памперс.  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 316
Пробвай по - голям номер, ако сте на 1-ца.
Мисля, че не е от марката / щом казваш, че си сменила доста/, по- скоро е от размера.

# 8
  • Мнения: 105
Когато дъщеря ми пие много вода през нощта много често сутрин сме мокри. Просто обича да лежи повече надясно и винаги от тази страна са ни авариите. Каквото и да правя с памперса- в смисъл както и да го затягам, вадя къдрички, ефект 0. Просто горкия повече не може да поеме. Но пък ние пием повече от 1л вода за денонощие./без течността от супи и попари/. Малка жабка е hahaha

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
И аз имам същия проблем  . Детето тежи 5.5 кг и взех тройка памперси , обаче редовно е мокра и я преобличам по няколко пъти  на ден.Пробвах няколко вида памперси , но  резултата е същия.Стигам до извода , че са ни големи явно ,защото с двойката нямаме този проблем ,а те са до 6 кг newsm78 newsm78

# 10
  • Мнения: 164
Ще следя темата.
Имаме същия проблем, първо 1 после 2 на Pampers. Не мисля, че проблема е в размера на пелената поне при нас.

# 11
  • Мнения: 4 070
Памперс имахме отначало 2-ка, сменихме с 1-ца , после още 2 марки- аз слагаме от всички дето са до 4,5 или 6 кг. Изписаха го 2870, сега да е 3 кг.????? Щипката не се пада по-надоло тя е някъде около лепките. Поне при Вики. А иначе не разбирам, ама май тече от горе, но хич не съм сигурна Cry

# 12
  • Мнения: 9 776
Широчки са ви памперсите Wink. Вземай най-малкия номер.

# 13
  • Мнения: 4 070
Широчки са ви памперсите Wink. Вземай най-малкия номер.

Само най-малкия номер ползваме.

# 14
  • Мнения: 1 725
Явно са голям размер памперсите. Настя беше болна наскоро, отслабна и памперсите започнаха да и пропускат. Добре, че баща и ме подсети, че това е сигурно причината и да и стягам повече лепките, и наистина това беше - вече не пропускат.

Общи условия

Активация на акаунт