Мога ли да давам обикновен билков чай?

  • 1 815
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 596
Здравейте и честит празник Heart Eyes
Мога ли да давам обикновен чай например на "биопрограма" на моето дете(възрастта се вижда.
Вода отказва и до ден днешен,и затова съм принудена да му разреждам максимално,соковете на Хип.Но днес ми хрумна да му направя чай(имам един старопланински)така пише на кутията и без захар,той си го изпи с удоволствие. Flutter
Та това са билки мащерка,риган и не си спомням още какво.....но си му хареса.
Добра ли е нашата възраст за такива чайове?

Мерси  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 062
Можеш да даваш. Въпреки това, аз бих взела, чисти билки, от някоя билкова аптека, но и от пакетчетата, също става.

# 2
  • Мнения: 1 596
Благодаря ти Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 9 973
ти първо даде,а сега питаш Confused
 Joy
може(големи сте вече),аз давам биопрограма-лайка-успокоява болката от зъбоникненето Peace

# 4
  • Мнения: 4 335
Може.
Аз давам лайка или шипка.

# 5
  • Мнения: 564
И аз давам, при това от доста време  Peace Сина ми никога не е харесвал детските чайове  Rolling Eyes, за това правя лайка в пакетче  Peace

# 6
  • Мнения: 1 372
Синтезираните чайове в пакетче имат доста химикали. Мисля че е по-удачно да му купиш лайка и да я запарваш сама в къщи.

# 7
  • Мнения: 1 596
Благодаря отново Heart Eyes
Чайовете на Хип,така и не ги хареса.
Какви химикали може да има в тези с пакетчетата? newsm78
Не са изброени на кутията...странна работа.

# 8
  • Мнения: 1 650
И аз давам още от годинка, всеки ден до днес, но и аз не от пакетче, имат най- малкото оцветители. Аз най- често й купува насипно липа- най лек е.

# 9
  • Мнения: 493
Може да даваш,аз давам на сина ми чай от шипка. Peace

# 10
  • Мнения: 27 524
Вода отказва и до ден днешен...

Няма жадно дете или човек, който да отказва вода  Wink Неоспорим факт е  Peace

Ако си търсиш поводи за сокове или чайове, били те разредени или не - може по принцип. Само дето нито е наложително, нито задължително, нито правилно  Wink Ти си решаваш  Peace

# 11
  • Мнения: 1 596
Вода отказва и до ден днешен...

Няма жадно дете или човек, който да отказва вода  Wink Неоспорим факт е  Peace

Ако си търсиш поводи за сокове или чайове, били те разредени или не - може по принцип. Само дето нито е наложително, нито задължително, нито правилно  Wink Ти си решаваш  Peace
Не,не си търся поводи за чайове и разредени сокове.Но като пие само 2 глътки вода и то за цял ден и ти ще се принудиш да да му разреждаш сокове и т.н,за да приеме някаква течност Wink

# 12
  • София
  • Мнения: 749
Можеш да даваш билкови чайове от тези в торбичките без проблем.  Peace
И да ги подслаждаш също може (но не прекалено, разбира се).
Приемането на течности е важно за всяко живо същество и е хубаво да се изгради такъв навик у децата.

Аз например съм гонена с паницата до последно, но не съм научена да пия вода. Сега се насилвам понякога, но ...така не си е работа.

# 13
  • Мнения: 4 433
Можеш.
Давам лайка.

# 14
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Можеш да даваш билкове чайове. Само внимавай какви билки има в него!

Обаче мен повече ме пиртеснява факта, че си "лъжеш" детето само и само да пие нещо... Не мисля, че е много редно!  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт