Maйки в Торонто

  • 1 593
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 563
Здравейте момичета,
има ли представа някоя от вас къде точно се намира новата Българска църква във или около Брамтън? Никъде не успях да открия адрес или телефон Sad
ще съм много благодарна за всяка информация. Благодаря  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 79
Здравей Силви.Точно миналата седмица ходихме там за да я видиме и наистина е страхотно направена.Точен адрес немога да ти дам,но мога да ти дам телефона в църквата да се обадиш и те ще ти дадат точния адрес.
905 8619111-отец Величко и жена му се казва Светлана.

# 2
  • Мнения: 1 959
http://www.bg-mamma.com/index.php
В тази тема има и за Цврквите в Америка поразгледй може и да откриеш каквото търсиш успех Grinning Grinning Grinning

# 3
  • Мнения: 3 271
И аз само телефона зам, но ето и малко снимки  Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 636
Хей, Милен4е, и ние бяхме на това събитие!!!
Зяпах по снимките да се видя, но ние бяхме по-назад. Теб има ли те на снимките? Къде?
На снимките църквата не е достроена. Бяхме за Великден - беше завършена. Много ми хареса, страхотно е направена. Горди сме, 4е у4аствахме във построяването, макар и с малко. Както и вси4ки останали българи, де. Кой с каквото може.

# 5
  • Мнения: 3 271
Не, Гери, няма ме, не са мои снимките, само пуснах линк, защото църквата наистина е много хубава Simple Smile

# 6
  • Мнения: 563
Здравейте мами,
нямах възможност да ви благодаря до днес Embarassed, но намерихме църквата. Съннифлауър, мерси за телефона, свързахме се със свещеника и отрочето биде успешно кръстено Grinning

Още веднъж благодаря на всички ви Simple Smile
Хайде да се организираме за среща, какво ще кажете? Grinning

# 7
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Хайде да се организираме за среща, какво ще кажете? Grinning

Хайде, хайде! Laughing

# 8
  • Мнения: 563
Хех, само ние двете ли Grinning? Дай сега идея кога е добро време за вас и къде? Ние живеем около High Park, ако имаш/те желание да се видим там? За децата ще е супер Simple Smile

# 9
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Чакай да видя къде е този парк, че ние сме от 1 месец тук и не знам кое къде е.
А, иначе, тази седмица ще е супер, дават го да е топличко, както досега.Simple Smile
Ние сме в East York, близо до Victoria Park.
Ako имаш кю може там да се разберем. Grinning

# 10
  • Мнения: 563
Нямам кю, пусни ми бележка ако искаш Simple Smile

# 11
  • Мнения: 636
И аз, и аз!
В Хай парк по принцип се събират българи от време на време, но от друг форум.

Свиркайте като се разберете. Аз нямам претенции.

# 12
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Намерих ви. На 20 спирки с метрото. Май са множко, а? newsm78 Колко ли време е това в часове? Нашата спирка е Main Street.
Ако се уговорим за събота или неделя, ще се обадя на GeryR. и Sweety. Тогава сигурно ще почиват. (Ако не видят темата дотогава, де Wink ).

# 13
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
И аз, и аз!
В Хай парк по принцип се събират българи от време на време, но от друг форум.

Свиркайте като се разберете. Аз нямам претенции.

Хе, хе, за теб говорех тъкмо. Laughing

# 14
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Казвайте сега, далече ли е от нас до Хай парк или смело да се мятам на метрото с бебишкото?

Общи условия

Активация на акаунт