Импланти – заместители на зъби

  • 230 707
  • 541
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18
Здравейте, аз съм на 13 години и след няколко дни ще ми сложат импланти заместители на 2 мой зъба в софия при Д-р Асен Маринов. Искам  да ми кажете всичко свързано с това,ако знаете. И ако познавате този доктор,споделете какво е мненито ви за него.Лекаря ми е обяснил всичко,но искам да знам  дали някои има  и какаво е станало.

Последна редакция: ср, 26 фев 2014, 09:16 от Редактор*

# 1
  • Мнения: 2 310
Попитай в Здравния форум.
Там е по- вероятно да получиш мнения и отзиви.
Успех!

# 2
  • Мнения: 2 110
За процедурата е добре да попиташ лекаря си, той най-добре ще ти обясни. За другото попитай в Здраният форум.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 23 633
На 13г и импланти, тц,тц,тц, много зъб трябва да липсва, много нещо. Освен ако не са точно отпред 1-3 зъб не разбирам защо импланти.....

# 4
  • Мнения: 18
На 13г и импланти, тц,тц,тц, много зъб трябва да липсва, много нещо. Освен ако не са точно отпред 1-3 зъб не разбирам защо импланти.....
2 зъба са отпред

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 23 633
Щом са отпред разбирам. Иначе щях да бърборя колко няма смисъл. Процедурата ми е ясна, но за конкретния лекар не знам нищо.

# 6
  • Месторождение
  • Мнения: 27
    Не мисля че има нещо, за което да се притесняваш. След като ти навият тинана, ще трябва да се изчака определено време, за да се разбере дали организма го приема. А после ще ти поставят коронки и пак ще имаш красива усмивка. Имам приятелка, на която и сложиха имплант на мястото на кучешки зъб. Никога няма да разбереш, че не си е нейн роден зъб Simple Smile Simple Smile
   Пожелавам ти успех Hug

# 7
  • Мнения: 2 563
Аз правих имплант при Маринов. Не се хвана, но не го обвинявам него. Работи бързо, не боли, даже по имейл отговаря на въпроси.

*редакция по молба на Hear Again

Последна редакция: пт, 25 мар 2011, 00:03 от Дивиана

# 8
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Аз правих имплант при Маринов. Не се хвана, .....

А колко време след операцията по поставянето се случи това? И какви бяха първите признаци, че имплатнацията ще е неуспешна? Болки, отоци... какво?
Защото мъж ми мина първата процедура преди седмица /2 бр.импланти/ и сега все се чуди какво евентуално ще му подскаже, че има някакъв проблем. Докторът му е казал, че сега ще чакат три месеца поне.

# 9
  • Мнения: 2 563
bim bam, аз усещах импланта (като лека невралгия) и това беше. Не знам дали е признак обаче. Точно по това време пътувах много и Маринов ми писа на мейла да взема една лъжица и да почукам леко по импланта. Трябвало да се чуе звън. Това по принцип се правело на контролни прегледи през трите месеца на чакане. Моят звънеше, ама на, не се хвана. Две седмици е много рано още. Да не го пипа с език и леко при миенето на зъбите и ако има някакви съмнения, да ходи веднага. Тия неща хич не са евтини. Дано се хване!!!

# 10
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
... Тия неща хич не са евтини. Дано се хване!!!

Мда, точно за това става дума. 2 бр. като за начало са при него, следват и още два, като съберем парите обаче  Confused А и нервите и болките не са малко.


petifurka, успех и на теб!

# 11
  • София
  • Мнения: 1 311
Каква е цената на един имплант при този доктор,може и на лични   bouquet

# 12
  • Мнения: 18
Каква е цената на един имплант при този доктор,може и на лични   bouquet

Ami da ti kaja zavisi ot metoda na rabota i ot mnogo drugi ne6ta ,no si e skupi4ko

# 13
  • София
  • Мнения: 1 311
Аз нямам представа колко са,но ме интересува най-добрият метод.  Peace

# 14
  • Варна
  • Мнения: 777
Преди 11 години,тук,във Варна ми поставиха втори горен имплант.Всъщност не точно,защото нищо не ми имплантираха-просто изработиха зъб от мед. злато и металокерамика и го "залепиха" за съседните два с пластини от медицинско злато,а отгоре "циментираха" с фотополимер.До момента не съм имала никакви проблеми,изобщо не личи,че зъбът не е истински.И сега зъболекари гледат с интерес това чудо в устата ми  Crazy,но навремето наистина си беше новаторско.Това удоволствие ми струваше 560лв.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт