много силна алергия

  • 1 409
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 332
zdr,д-р Слън4ева.Малкото ми мом4е(1.8мес) е с диагноза АД,прерастваща в астма,според док.Правихме му кръвни изследвания,тъи като към момента може да яде само хидролизираното си мляко,ориз,картоф,хляб,морков и пуешко,както и безмле4ните каши зърнени и теста показа 4е няма алергия към млякото.Към яи4ния жълтък показа 0.38-до 0.35 не от4ита,а на глутена -0.22.
това което наи-много ме притенява е имуноглобулин е,което изследвахме също-цели 14,което се води много висок.
Въпроса ми е с порастването на детето има ли шансове това иге да се оправи и трябва ли се вземат някакви стимулиращи тази проамяна лекарства?И това 4е не показа алергия към млякото,а когато съм пробвала да му дам полу4ава пристъп придружен с много тежък обрив на какво се дължи?А това 4е показва някакъв процент на непоносимост към глутена,може ли да става въпрос за цьолиакалия Sad,въпреки 4е е под нормата
Предварително ви благодаря за отговора newsm51

# 1
  • Мнения: 5 760
Най-добре ще бъде детето да се консултира с доц. Маринова  за да се направи план за една добра диета както и с доц. Желев за да се уточни тази непоносимост към глутена. Тя може да е преходна, но може да е начало на цьолиакия. Правилната хранителна диета ще реши тези проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт