Normalno li e

  • 1 137
  • 9
  •   1
Отговори
Beboshoka mi spi oi 21-22h vecherta do 8-9 sutrinata, pochti bez probujdane prez noshtta. Toi e na 8 meseca i spinka v samostoiatelnna staia. Povecheto mi poznati kazvat, che decata im stavat mnogo rano sutrin - 6h. Normalno li e da spi tolkova mnogo?
Prez denia sushto spi - sutrin ot 11h - do 12, 12:30, sled 16h otnovo spi.

# 1
  • Мнения: 672
Че защо да не е нормално?И защо сравняваш с децата на приятелите си?Та те са си отделни личности и е нормално да не са еднакви.Направо ти завиждам Grinning .

# 2
  • Мнения: 8 163
Нашата щерка е почти на 8 месеца и също спи по много. Тя си е поспалива от раждането. По това определено прилича на мъжа ми. Гени, какво да правиш  Wink
А ти не се оплаквай, ами се радвай. Да не би да ти се става в 6 ВСЯКА сутрин?!

# 3
  • Бургас/София
  • Мнения: 309
Аз също страшно много ти завиждам, това си е направо бебе - мечта. Моята дъщеря е вече на 2 г. и 3 месеца и все още се нощите са някакъв кошмар. При всяко дете е различно така че наслаждавай се на хубавия режим на бебче

# 4
Simple Smile
mersi
poniakoga malko se pritesniavam za gluposti Embarassed
Ama nali e purvo bebche, niamame opit  Simple Smile

( Embarassed  vse iziajdam po niakoia bukvichka )

# 5
  • Мнения: 694
Какво по хубаво от това. Не ти пожелавам да си на моето място. По цяла нощ не спи буди се през един час. Така, че дерзай няма нищо лошо.

# 6
  • София
  • Мнения: 13 200
Цитат на: Dea
Beboshoka mi spi oi 21-22h vecherta do 8-9 sutrinata, pochti bez probujdane prez noshtta. Toi e na 8 meseca i spinka v samostoiatelnna staia. Povecheto mi poznati kazvat, che decata im stavat mnogo rano sutrin - 6h. Normalno li e da spi tolkova mnogo?
Prez denia sushto spi - sutrin ot 11h - do 12, 12:30, sled 16h otnovo spi.


Ooo, не се притеснявай, моята дъщеря някъде от 7-8 месеца спи от 20:00 до 8:00, аз обаче съм цербер и рядки си ляга Александра сле 20:00-20:30

# 7
  • Мнения: 242
Мила не се оплаквой а се радвай. Ние въпреки също спиме по-много от 21,30ч-8,00ч и слетобяд от 13,30-16,30. а преди да тръгне на ясла и от 10,30-12,00 и от 15,00-17,00. така че всичко е нормално. Нека приятелките ти да ти завиждат.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 322
Ох, и аз искам така! Мойта щерка се събужда към 6.30. Рядко успявам да дремна до по-късно. През деня много трудно заспива, а още няма 7 м.
А пък на мен ми се спинкаааа...... (особено сутрин  Embarassed )

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 1 433
Моето момченце е само на 2 месеца, а още от 20ия ден си спи по цяла нощ. Сега си заспива към 22.30-23 и става 6-7 сутринта. А през деня си прави и по- дълги почивки между храненията-ние сме на гъвкав режим по предписание на педиатърката ни Simple Smile Но си хапва добре и си наддава нормално и затова се успокоих, че си е наред. Явно и бебетата си имат своите индивидуални нужди Laughing

Общи условия

Активация на акаунт