Подаръци за 8 март

  • 17 127
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 545
Моля, дайте идеи за подаръци за госпожите в детската за 8-март. 4 жени са - две сестри и две "лели". Искаме цялата група да съберем пари - около 16 родители сме. мислех евентуално за букети или козметични комплекти (от тези на Гарние или Нивеа, които се продават в големите супермаркети).Не е много оригинално,затова ще съм благодарна, ако майките с  повече "градински" опит, дадат съвет. Искаме да купим 4 еднакви подаръка, за да няма завист. Знам, че за някои 8 март не е кой знае какъв празник, но за Коледа не се организирахме и сега ще понаваксваме. Laughing

# 1
  • Варна
  • Мнения: 136
Честита Баба Марта,Можете да купите някое красиво цвете в саксия и да го сложите в една керамична саксия от онези цветните,Много са красиви, 

# 2
  • Мнения: 523
Здравей ! Понеже съм точно майка с опит , която организира в детската градина , ще ти кажа аз и останалите майки какво купихме миналата година на госпожите и лелите . Не си налагам мнението , просто ще споделя , за да ти дам идеята , а ти можеш и друго да измислиш .
Миналата година купихме на госпожите , лелите , музикалната госпожа и директорката от тези бамбучета , които са посадени в такава шарена пръст в декоративно украсена саксийка и по едно цвете( гербер ) . Така едновременно е красиво и истинско цвете , което трябва да се полива и изглежда наистина красиво . А и аз малко се изявявам в сферата на изобразителното изкуство и нарисувах един голям плакат с цветя и поздравления за 8 март .Получи се доста красиво  и много от лелите и госпожите на другите групи в градината се изредиха да идват и да го гледат . Не очаквах чак такъв голям интерес .
 Тази година пак аз съм организирала нещата : смятам да купим на всички лели и госпожи по едно декоратовно малко слонче ( понеже подареното слонче ( порцеланови са тези , които смятам да купя ) носи късмет и по едно цвете - няма да е гербер , а някакво друго .

А и честита Баба Марта на всички мами и дечица !!! 

# 3
  • Мнения: 2 110
Честита Баба Марта.

Ние миналата година купихме на госпожите и персонала  кафе- машина.Много се зарадваха.

# 4
  • Мнения: 5 393
Ние пари няма да събираме, никой не се е организирал да събира. Аз лично ще подаря по едно цвете в саксия, мисля, че е най-подходящ и неутрален подарък.

# 5
  • Мнения: 1 447
В нашата градина не сме организирали нищо.
Това с цветето в саксия не е лошо като идея.

# 6
  • София
  • Мнения: 958
Цветя, картина, пано от техни снимки с децата в рамка, красива купа за плодове, ароматна свещ.

Кафе машината е добро като идея също.

Козметиката е доста личен подарък - всеки ползва различна и има различни вкусове.

# 7
  • Varna
  • Мнения: 333
Ваучер за козметично студио с процедура по избор, цветя в саксия, ароматни свещи

# 8
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
Вече три години дъщеря ми посещава градина и всяка година купуваме на госпожите по едно голямо и красиво  цвете в саксия +някакъв дребен сувенир.Тази година също ще има общ подарък,но отделно съм решила да им направя по една картичка.

# 9
  • Мнения: 4 204
Моя син е 4-та група и нито веднъж по никакъв повод не сме събирали пари.Всеки сам,ако прецени взима по нещо.Аз лично презпочитам да съберем и да купим по един хубав ,по-голям подарък.Ето сега в края на май напускат ДГ и дума не се издумва да събираме пари.Много ме е яд!
За 8-ми март аз лично съм взела по 1кутия бонбони Трюфели/3-4лв. е бройката/ .Цветя няма да подарявам!

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Цвете в саксия поставено в красива кашпа .

# 11
  • Месторождение
  • Мнения: 27
   Може и по една красива ароматна свещ Simple Smile

# 12
  • София
  • Мнения: 6 549
   Може и по една красива ароматна свещ Simple Smile
и аз това взех (релаксираща миризма  Mr. Green) + саморъчно направени картички от талибанките с пожелание, надписано от мен. събирахме пари за коледа и 2 майки купиха някяква абсолютна идиотия (не помня какава, но беше някаква кичозна , грамадна прахосъбирачка), ако кажат пак да събираме винаги ще дам, но държа и на дребните индивидулани подаръци, защото считам, че засвидетелстват уважение и защото ние наистина случихме на госпожи и лели.   Hug
п.с. кафе-машината е супер идея сигурно нашите си правят на джезве в някое стайче Mr. Green
освен традиционното цвете съм вземала и чанти тип плажни (големи платнени), кафе, бонбони, вино Embarassed, луксозен крем за ръце, декоративни коледни покривки все практичнички неща
п.с аз пък се терзая кога да го поднесем - преди или след празника, който тази година е в ден неделя  Rolling Eyes

Последна редакция: вт, 03 мар 2009, 00:07 от bibi

# 13
  • Мнения: 523
п.с аз пък се терзая кога да го поднесем - преди или след празника, който тази година е в ден неделя  Rolling Eyes

Ами ние смятаме да порадим подаръците , когато ще е самият празник в градината - на 6 март следобяд , като се наспят децата .

# 14
  • София
  • Мнения: 6 549
п.с аз пък се терзая кога да го поднесем - преди или след празника, който тази година е в ден неделя  Rolling Eyes

Ами ние смятаме да порадим подаръците , когато ще е самият празник в градината - на 6 март следобяд , като се наспят децата .
нашето тържество ще е на 24.03- съчетано Благовещение с песни за мама Grinning май клоня към петъка преди празника  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт