Чували ли сте за фирма Classic1 или Меркуриус?

  • 1 279
  • 6
  •   1
Отговори

Анкета

Чували ли сте за фирма Classic1 или Меркуриус? И какво ви мнението?

Опции:

  • Мнения: 3
Преди време се допитах до вас за фирма производител на офис мебели. Проучването обаче се проточи. Познати ми препоръчват тези фирми и отново ви моля за съдействие. Ако някой има впечатления да ги сподели т.к. чуденето продължава неприлично дълго  newsm78

# 1
  • Мнения: 123
Аз съм доволна, поръчвам си по каталога  офис материали ( има и техника и мебели)  и ми ги доставят на другия ден.
До сега са били коректни.

Нали говорим за фирмата доставчик на офис материали по каталог ? Аз само за тази фирма се сещам.

# 2
  • Мнения: 223
Втора опция   Naughty

# 3
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Чувала съм и за двете, но в предишната ми фирма работехме с Меркуриус. Не гласувах, защото относно офис мебели не мога да се изкажа - ние поръчвахме само канцеларски материали и от време на време някой стол. Но в обслужването винаги са били коректни - поръчката пристига на време, пристига това, което е поръчано, а не друго и когато сме контактували по телефона, винаги са били любезни и услужливи.

# 4
  • Мнения: 606
Вносители на сувенири и офис-боклучки.
Внасят и Паркер и Сенатор.

# 5
  • София
  • Мнения: 368
Работила съм с тях, бяха доставчици на канцеларски материали в една фирма, в която работех. Коректни и точни са.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 254
Дааа, чувала съм и още как!
В предишната фирма, в която работех правехме мебелите за тази фирма. Качествето е ужасно ниско, но за цените.. може би да е добро. Лично съм пускала поръчките на техните мебели и съм ги чертала и т.н. Работата на фирмата производител на мебелите е кофти, лични наблюдения. Ако ти се рискува - рискувай. Но ако ти се отлепят кантовете, клатят ти се чекмеджетата и ти се обелят дръжките, не се чуди. Използват се възможно най-евтините материали. Моя съвет е, да не проучваш фирми, които правят само офис мебели, а просто отиваш в някоя фирма, която прави всякакви мебели, изготвят ти проект за офис мебели и си избираш качествени материали.

Общи условия

Активация на акаунт