Оформяне на вежди - Варна

  • 43 179
  • 131
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Къде във Варна оформят хубаво вежди, от кой салон сте доволни? Че моите нещо не ми харесват, развалила съм ги   Sad

# 1
  • Мнения: 456
Има една мацка,която много добре  работи,специално за вежди.Ако те интересува пиши ми на лични,да ти дам координатите Peace

# 2
  • Мнения: 84
И аз си търся добра козметичка за оформяне на веждите ;
защото навремето едно момиче на име Мария ми ги оформяше перфектно ;но нещо се премести
и не мога да я открия вече в кой салон е .
Моля ви пишете отзиви и координати в темата щом е пусната ;все пак и други момичета
искат да се информират.  bouquet Hug

# 3
  • Мнения: 456
0896637227-светла.Това  е номера ма мацката,която оформя невероятни вежди.Успех на  всички Peace

# 4
  • Мнения: 84
0896637227-светла.Това  е номера ма мацката,която оформя невероятни вежди.Успех на  всички Peace


  bouquet

# 5
  • Мнения: 2 478
Много добре оформя вежди МАЯ от MGM studio в гръцката махла.Ако искаш телефон,пиши ми на лични.

# 6
  • Мнения: 89
Цитат
0896637227-светла.Това  е номера ма мацката,която оформя невероятни вежди.Успех на  всички

И аз ти благодаря за телефона, а къде се намира студиото все пак и други услуги предлагат ли?

# 7
  • Мнения: 456
Цитат
0896637227-светла.Това  е номера ма мацката,която оформя невероятни вежди.Успех на  всички

И аз ти благодаря за телефона, а къде се намира студиото все пак и други услуги предлагат ли?


Трудно е  за обяснение,но накратко ще кажа.Студиото е Magic.Малко е студиото,Има козметик,фризьор,маникюр,и тази мацка  другата която се занимава с оформянето на вежди.Най добре с нея говорете,та ще  ви обясни по точно къде се намира. Peace

# 8
  • Мнения: 456
За по любопитните.Ето едно клипче:
http://www.vbox7.com/play:d335e9fd  Peace

# 9
  • Мнения: 1 540
Дай някакви по-точни координати на това студио. И аз имам нужда някой друг да се захване с веждите ми, тъй като аз самата само си ги окепазявам  Confused

# 10
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
мен също ме интересува къде се намира студиото.

# 11
  • Мнения: 97
Момичета, може би малко късно се включвам в темата, но сега я изчетох и искам да споделя аз как попаднах на една козметичка, оформяща и вежди и сега ходя само при нея. Бях обиколила доста такива салони, че и с часове за предварително записване и почти не бях оставала доволна. Една вечер след работа, с дъщеря ми си говорихме, че е крайно време да отидем някъде за да ни ги оформят отново/дъщеря ми е много чувствителна към тази процедура и почти винаги поне за два часа остава зачервена и подута/, съвсем случайно минахме покрай един невзрачен салон на нашата улица, който основно е фризьорски, но пишеше че има и козметик. Оказа се, че козметичката оформя и вежди и в момента няма клиенти, така че може да ни вземе веднага. Без да ни пита какво искаме, започна процедурата първо с мен, после с дъщеря ми. Момичета, така се харесахме от начина на оформяне, а и дъщеря ми нямаше грам зачервяване, както друг път, та вече ходим само и единствено там. Все още не сме научили името на тази козметичка, а и салонът изглежда много невзрачен, но жената е страхотен професионалист. Салонът се намира на ул.Хр.Попович/но там са два един срещу друг/. Ако някой прояви интерес мога да дам повече информация независимо дали на лична или в темата.

# 12
  • Мнения: 84
vessit давай тука информацията нали за това е пусната темата Grinning
А това Хр.Попович къде беше горе-долу newsm78 и как се казва козметичката или е само една? Mr. Green

# 13
  • в моя свят
  • Мнения: 849
Много полезна тема   bouquet  И аз имам такъв проблем.Преди 6мес. в квартала,който живеех има страхотна козметичка от която съм много доволна,но вече ми е много далече и сега с веждите се оправям сама,но много ги развалих. vessit пощенската ти кутия е пълна и немога да изпратя лично съобщение.

# 14
  • Мнения: 398
Аз ходя в студио "Натали" на Княз Николаевич.Миналата година козметичка беше Савина.Но тя замина за Банско.Сега има една по-възрастна жена, от която съм много доволна.Работи много внимателно- не боли, пуска успокояваща музичка и така.Ако някой го интересува мога да дам и телефон.

Общи условия

Активация на акаунт