Имали ли сте контракции в 7-ми месец

  • 25 173
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 177
Онзи ден пътувах и вечерта ме сви стомаха, но горе високо. Боля  ме цяла нощ, но ме беше страх да кажа (защото, знаех, че по това време ще ме оставят в болница, а от последния път не искам там освен ако не раждам), не заради друго, а предполагах, че е някаква форма на язва (имам проблемен стомах). Да но на сутринта започнаха да ми изтръпват краката и тогава веднага за болницата. Оказа се че имам контракции.
Вие имали ли сте такива контракции. И такива ли са контракциите при раждане. newsm78

# 1
  • Мнения: 2 374
Ами имах да.Даже от 5 месец.Лежах няколко пъти в болница по тази причина.Така,че понякога се налага и е по-добре за теб и бебето ти да останеш не се притеснявай толкова.Не пиеш ли Магнерот или  нещо подобно?

# 2
  • Мнения: 2 090
Имала съм,да,но безболезнени,т.нар. лъжливи контракции,на ''Бракстън-Хикс'' Peace,които са само подготвителни и се изразяват само в стягане на корема.
Истинските контракции са болезнени,и определено трябва да се вземат мерки,щом са на толкова ранен етап.

# 3
  • Мнения: 177
Биа'
Пия магнезии (MAGNE B6) и но шпа. Но мен ме мъчи един въпрос -такива ли ти бяха контракциите когато тръгна да раждаш , защото моите болки станаха почти непоносими онзи ден.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 508
От седмия месец имах контракции и разкритие, прекарах доста време в болница на системи, и успяхме да задържим до термин.

# 5
  • Мнения: 2 374
Биа'
Пия магнезии (MAGNE B6) и но шпа. Но мен ме мъчи един въпрос -такива ли ти бяха контракциите когато тръгна да раждаш , защото моите болки станаха почти непоносими онзи ден.
Ооо не определено.Моите бяха само стягане на корема (подготвителни контракции).И сега ли те боли???
Ако е така трябва да отидеш в болницата,може да си започнала да раждаш не знам.

Последна редакция: сб, 28 фев 2009, 14:39 от Биа'

# 6
  • Мнения: 177
Биа'
За сега само ме стяга, не не ме боли като онази вечер  Sad

# 7
  • Мнения: 2 374
Биа'
За сега само ме стяга, не не ме боли като онази вечер  Sad
АМи това са си подготвителни контракции най-вероятно,но можеш да отидеш за слушане на тоновете на бебето.Там ще ти кажат дали са контракции.

# 8
  • София
  • Мнения: 44 041
Само безболезнени съм имала....
С такива болки - при доктор, че да не стане някоя беля.

# 9
  • Мнения: 7 474
Не съм имала никакви или поне не съм ги усетила.
Ако имаш болки и то толкова силни изобщо не чакай,
отивай в болницата да те видят. По-добре да се разходиш напразно Wink

# 10
  • Мнения: 4 668
Имах контракции от 5-тия месец . Не съм лежала в болница , но пиех Магне Б6 и папаверин .
Така си бях до края на бременноста .

# 11
  • София
  • Мнения: 3 249
Инцидентно ми се появиха болезнени, пиех Магнерот и спряха...

# 12
  • Мнения: 641
Аз имам контракции от края на 4 та чак до сега(вече края на 9)

# 13
  • Мнения: 2 310
Имах контракции от 5м до края - и болезнени и не.
През цялото това време съм била на лекарства.Един път(7м)-в болницата на системи.

Боля  ме цяла нощ, но ме беше страх да кажа (защото, знаех, че по това време ще ме оставят в болница, а от последния път не искам там освен ако не раждам)
Naughty

# 14
  • Мнения: 63
Имах много контракции и пих магнерот и но-шпа, но сега към края вече всичко е ОК  Laughing
Една моя позната имаше контакции, бе в болница дори и накрая преноси бебчо.

Общи условия

Активация на акаунт