Колко време след секцио отново бременна?

  • 19 786
  • 64
  •   1
Отговори
  • Мнения: 215
Момичета, искам да ви попитам колко време след първото раждане - секцио забременяхте отново?

# 1
  • София
  • Мнения: 12 554
Не съм забременявала и нямам намерение, но моята лекарка ми каза минимум 2 години.

# 2
  • Мнения: 8 999
След 6 мес.

# 3
# 4
  • Мнения: 753
Аз забременях като поисках, а това стана на 1г 11мес. на голямото. Исках да съм отбила, иначе лекарят ми каза, че и по-рано съм била възстановена от операцията и съм можела да износя друго бебе.

# 5
  • Мнения: 4 555
Не смятам скоро, защото ми се иска следващото раждане да е нормално, но знам, че може и няколко месеца след секцио да се забременее. Докторите се презастраховат, като казват 2 години, но не е необходимо реално да се чака толкова.

# 6
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Моя лекар ми е казвал , че 2 години след секциото мога да забременея. Peace

# 7
  • Мнения: 2 447
Не говоря от личен опит,но в нашата отчетна има една мама,която забременя след 4 месеца.Сега живот и здраве очаква всеки момент 2-то си бебче. Heart Eyes
Иначе и аз знам 2години

# 8
  • Мнения: 3 313
2 години  Rolling Eyes

# 9
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Година след раждането гинеколога ми даде "зелена" светлина за втора бременност.Две години и три месеца след първото раждане забременях отново.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 227
Забременях отново 1 г. и 3 м. след първото секцио.

# 11
  • Мнения: 44
Забременях 1г. след първото секцио

# 12
  • Мнения: 494
Аз не съм забременяла още, но лекаря ми каза, че апсолютно безопасно да забременея три месеца след секциото. Каза ми, че всичко зараства много бързо и няма разлика дали е секцио или нормално раждане

# 13
  • София
  • Мнения: 12 554
Каза ми, че всичко зараства много бързо и няма разлика дали е секцио или нормално раждане

А ти му кажи да си изяде дипломата  #Crazy

# 14
  • Мнения: 349
Защо да си изяде дипломата? След като има доказателства тук, че това е възможно - майки забременяват съвсем скоро след секцио имат безпроблемна бременност и раждат здрави деца????  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт