фенове на "Приятели"видяхте ли какво ни предстои?

  • 1 983
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 070
Всяка неделя през март,от 10, до 18 часа "Приятели"
Какъв пир за душата ми Party

# 1
  • Мнения: 601
По Фокса ли?

# 2
  • Мнения: 2 070
да,аз от вълнение ,забравих да отбележа телевизията Laughing

# 3
  • София
  • Мнения: 18 679
Не че нещо ми пречи да си тегля по цели сезони и да си зяпам, ама пак е кеф Mr. Green

# 4
  • София
  • Мнения: 8 103
Леле супер, не знаех, благодаря за информацията newsm44 newsm44

# 5
  • Мнения: 5
и аз не знаех,бравооооо Hug

# 6
  • Мнения: 4 511
Ей сега чух анонса и чак не мога да повярвам! Възможно ли е 6 часа да дават епизоди един след друг?  Party
Айдеее, отиде ми къщната работа и готвенето, мъжът ще се изнерви, ще се изпокараме, тюююю....

# 7
  • Мнения: 4 785
Оооо сега отивам да погледна програмата - от тази неделя е нали? /моля кажете да!/ Ако е така - утре чакам кафето в леглото по-рано - в 9:55 и после котката през терасата - така де дивана е мой!  Mr. Green Praynig

# 8
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
 newsm44 newsm10

# 9
  • София
  • Мнения: 1 043
Ха! Супер Simple Smile Ама верно ли ще е по 8 часа на ден  Crazy
И дали ще почнат от първи сезон?

# 10
  • София
  • Мнения: 8 103
Аз помислих, че ще започнат от първи сезон, и ще ги дават подред, а то като гледам май дават предпоследния сезон

# 11
  • Мнения: 142
Изгледала съм сериалчето поне най-малко 5 пъти целия от 1 до 10 сезон, сега ще ми стане 6-ти. Пак го гледам и не ми омръзва. Имам го свален на компютъра и няма изтриване от там. Обичам го този сериал, бе ей!!! А за простотията на Дженифър Анистън няма да говоря, защото пак ще се дразня защо няма да има филм за продължението на "Приятели"  smile3518

# 12
  • Мнения: 4 511
Сладко изкушение, какво значи "за простотията на Дж. Ан. няма да говоря"? Какво е направила?
В неделя не можах да гледам повече от половината епизоди. Sad Дано тази седмица съм по-свободна.

# 13
  • Мнения: 3 562
Супер, ако е хубаво времето да пратим децата с половинките в парка  Joy

# 14
  • Мнения: 142
Сладко изкушение, какво значи "за простотията на Дж. Ан. няма да говоря"? Какво е направила?
В неделя не можах да гледам повече от половината епизоди. Sad Дано тази седмица съм по-свободна.
Защото Кортни Кокс се е заела с нелеката идея да осъществи излизането на бял свят на филм "Приятели" и всички останали , освен Дженифър са се съгласили, обаче без нея няма как да стане  #Cussing out Много ме дразни.....  smile3515 Заради нея и без филм ще си останем!

Общи условия

Активация на акаунт