Кашлица при децата

  • 4 322
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Моето дете е на 1 година и често боледува.Винаги има кашлица,която не знаех как да я спра.Пробвах какви ли не сиропи за кашлица от рекламите по телевизията но нищо не помогна.Заведох детето си при педиатъри тя му изписа Флудитек един френски сироп за кашлица който е за деца от нулева възраст.И какво да кажа за него,детето ми вече не знае да кашля.На третия ден кашлицата спря.Препоръчвам го на всички майки,чийто деца често кашлят като моето дете.......а и има страхотен вкус на банан.......пробвах го и аз.

# 1
  • Мнения: 25
bebito1 дала си на детенце най-добрия сироп за кашлица.Аз също го използвам и съм изключително доволна.

# 2
  • Мнения: 1 484
На  своя  глава  ли  пробва  сиропите  от  рекламите.Щом  има  кашлица  значи  има  причина  за  нея.Никога  не  съм  давала  каквото  и  било  на  детето  си  на  своя  глава.

# 3
  • Мнения: 6
На  своя  глава  ли  пробва  сиропите  от  рекламите.Щом  има  кашлица  значи  има  причина  за  нея.Никога  не  съм  давала  каквото  и  било  на  детето  си  на  своя  глава.
Много от лекарите се влияят от рекламите и те ми ги изписваха.Исках да кажа,че има и сиропи които не се рекламират но са ефикасни.

# 4
  • Мнения: 25
Естествено ,че първо се прави консултация с педиатър.

Общи условия

Активация на акаунт