фризьорка

  • 608
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Някой може ли да ми препоръча фризьорка в София, (по възможност в ценръра), която добре взима връхчета (т.е. без да отнема от дължината), или да има от онези машинки които само връхчетата си обират....мойта е много добра,но като стане дума за връхчета и цъфтежи, взима по 5 см без да има нужда...   Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 78
я кои са тези машинки които обират само връхчетата

# 2
  • Мнения: 0
амииии чувала съм за някаква електрическа ножица (с нея се режат краищата и затваря върховете на косъма). Както и за някаква маяинка,с формата на преса за коса,която минава кичур по кичур и както минава,реже стърчащите връхчта и цъфтежи....

# 3
  • София
  • Мнения: 16 005
Първото е т.н. топла ножица - май само в 1 салон около х-л Хемус я предлагат. Но не съм много сигурна, и тук имаше тема за нея - стигнахме до извода да наемем рейс и да отидем във Варна.
Там имало на повече места.

# 4
  • Мнения: 0
Първото е т.н. топла ножица - май само в 1 салон около х-л Хемус я предлагат. Но не съм много сигурна, и тук имаше тема за нея - стигнахме до извода да наемем рейс и да отидем във Варна.
Там имало на повече места.

Хммм,да,въпроса не е само в ножицата,ами и в това кой я използва...И с нормална да е,искам да знам че ще е някой,който ще ми подстриже наистина само връхчетата и цъфтежите.....Изчетох всичко в бял и черен списък на фризьори и май не намерих каквото ми трябва...  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт