Отговори
  • Мнения: X
Здравейте момичета, от 19.02 имам закъснение и се надявах че може да е бременност, но всички уринарни тестове досега са отрицателни, и днес направих и кръвен с много нисък резултат 0,17 при реф. стойности за отрицателен 0 до 3, и все пак четейки за много момичета с бременност и отрицателни тестове реших да се обърна специално към тях и да попитам дали някоя от тях си е правила и е имала отрицателен резултат и на кръвния тест. Мисля че моят резултат значи че 100% не съм бременна, но все пак  newsm78 досега не съм имала такива закъснения а и бебеправихме усърдно ...

# 1
  • Мнения: 90
Не съм чувала кръвен тест да отчете грешен резултат. Може би съществува възможност за лабораторна грешка, но едва ли е често срещано явление. Защо не отидеш на лекар да разбереш причината за закъснението.

# 2
  • Мнения: 3 453
Има минимална вероятност да си имала късна овулация. Други предположения - ановулаторен цикъл, фоликулярна киста. Вероятностите са много, никой, от нас не може да ти каже какво става. Едно посещение при гинеколога ще осветли ситуацията. Peace

# 3
  • Мнения: X
Благодаря ви момичета  Hug а дали 10 дни след закъснението е достатъчен период да се изяснят нещата при лекаря?
Иначе само за информация, тъкмо попаднах на тема на английски език и  беше публикувано мнението на жена която след отрицателен кръвен тест и ниво 2 все пак се оказва бременна :
Yes, it is possible to get neg. tests, but still be PG. I'm proof of that! All my HPTs and blood test came back neg. weeks after I got PG. My hCG level was 2! Yet, I was getting pregnancy s/s during that whole time. I had read about women being PG and getting neg. test results, but never thought in a million years I would be one of them. Apparently, it's more common than we think. A woman's hCG level can be very low in early pregnancy and not indicate a pos. result. Fortunately, I happened to take an HPT a month later just for kicks and got my pos.......right before my now-previous OB/GYN was going to start me on fertility drugs for ??lack of ovulation??. He was a bright one! I'm happy to say I'm now 26 weeks PG! Hang in there girls! If you really feel like something is up, wait it out. For some women, it takes longer for the hCG level to rise. Those blood tests are not always accurate in diagnosing pregnancy. Go with your gut feeling, since us women know our bodies better than any md or test result.   Ето и линка http://www.pregnancy-info.net/QA/answers-NEGATIVE_BLOOD_TEST Ако някой се интересува мога да го преведа.
Иначе определено ще отида на лекар като изчакам още малко.
Благодаря на всички писали по темата Simple Smile

# 4
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Не съм чувала кръвен тест да отчете грешен резултат. Може би съществува възможност за лабораторна грешка, но едва ли е често срещано явление. Защо не отидеш на лекар да разбереш причината за закъснението.
Peace

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Малко вероятно е,да е грешка.Съветвам те да отидеш на лекар,да се изясни от какво е закъснението!

# 6
  • хасково
  • Мнения: 378
Аз съм един от случайте с ниско ЧХГ под 25 и след 48 часа започна да пада още,но се оказах бременна.Моят цикъл е на 44 дни и съм с вискок пролактин(и си пих Парлодела за което), овулацията съответно не знаех кога имам,но когато отидох на гинеколог се оказа че съм бременна във втория месец,при мен грешката даде явно лабораторията,защото когато си пуснах в Пловдив изследванията си излезе ЧХГ 1050.А тестовете за бременност си ми бяха отрицателни с изключение на този,който направих един ден преди да отида на лекар.
И моят съвет е да отидеш на лекар,ако имаш възможност си пусни едни кръвен тест още веднъж.Успех! Hug

# 7
  • Мнения: X
Благодаря ви момичета, лелката още я няма, не ми се е случвало такова закъснение досега, ще изчакам другата седмица и ако още не е посетила ще отида на лекар.
stankova82, благодаря ти че писа, твоето ЧХГ при първия кръвен тест какво беше, дали беше над 3? Понеже при мен определено е много ниско. Иначе миналата година си изследвах пролактина и беше в граници.
Ще пиша  пак Hug

# 8
  • Мнения: 4 298
Моето ЧХГ беше 0.0 на датата на мензиса, при стойности от 0 -3.
Не ми дойде, след осем дни направих уринарен и беше категорично положителен, същата сутрин пуснах втори кръвен ЧХГ 965. Близнаците са на единайсет месеца вече Grinning.
Рядко, но грешки има.

# 9
  • Мнения: 1 054
Ами... грешки е малко силно казано... Ако не са объркали в лабораторията няма панс ЧХГ-то да е объркало Wink Ако овулацията ти е късно или пък, ако го направиш много скоро след овулацията със сигурност няма да отчете, но това не значи, че няма да отчете и когато си му дойде времето да се покаже.  Peace

# 10
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Ето я темата на Станкова за нивата на ЧХГ:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=204544.0

# 11
  • Мнения: X
Да се отчета след като вдигнах толкова шум с моите отрицателни тестове - за съжаление няма да се окажа изключение от статистиката, отрицателният кръвен тест се оказа верен, днес на 13 ден закъснение лелката ме посети, тъкмо си бях запазила час за гинеколог и го отмених ...

# 12
  • Мнения: 3 695
Да се отчета след като вдигнах толкова шум с моите отрицателни тестове - за съжаление няма да се окажа изключение от статистиката, отрицателният кръвен тест се оказа верен, днес на 13 ден закъснение лелката ме посети, тъкмо си бях запазила час за гинеколог и го отмених ...
е много гадно  Sad , но това закъснение на цикъла е малко притеснително, може би не е лошо да се види защо така се е получило  Peace

# 13
  • Мнения: 9 973
много кофти,дано другия път успеете.А какъв е проблема със закъснението?

Общи условия

Активация на акаунт