Каква е вибрацията на Вашето име?

  • 4 131
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 510
Личното име на всеки човек има някаква вибрация, която отговаря на определен "ключ". В този сайт можете да изчислите кой е вашият ключ и коя професия е най-подходяща за вас.
Аз например съм ключ 5, най-подходящи професии: журналистика, писане, превод. По образование съм филолог, а работата ми до голяма степен е свързана с преводи, макар да не съм преводач.  Grinning
Не знам доколко е сигурно, че е така, до колко е вярно, но е факт, че много от познатите и роднините ми, на които сметнах вибрациите, имат професии спред техния ключ и са добри в областите си. Така че може и да има нещо вярно!  Wink

# 1
  • Мнения: 148
На мен ми излезе също:Ключ 5 "Професия свързана със словото-журналистика, писане, превод. Може да бъде успешен радио или телевизионен говорител, водещ на шоупрограма, сценарист, продуцент. Тъй като умее да акумулира знания и да ги предава на други става много добър преподавател в средно и висше учебно заведение или възпитател в детски дом." На сина ми излезе:Ключ 1 "Професия където може да бъде в центъра на събитията, да проучва неизследвани територии, да твори самостоятелно или да работи за себе си. Подходящи за реализация са сфери като спорт, бойни изкуства, армия, охрана и защита на хора и обекти, производство или съхранение на злато и изделия от него, шоубизнес, театър, реклама, разследваща журналистика, изследване и проучване на нови територии".

# 2
  • Мнения: 121
При мен излезе Ключ 3  - "Професия свързана с движение и промени, с усвояване на специфични знания и умения. Наклонност към журналистика и педагогика, драматургия и литературна критика, политика, право, медицина, химия, хранително-вкусова промишленост, атрактивни спортове, архитектура, строителство."

# 3
  • Мнения: 6 992
Ключ 1
Професия където може да бъде в центъра на събитията, да проучва неизследвани територии, да твори самостоятелно или да работи за себе си. Подходящи за реализация са сфери като спорт, бойни изкуства, армия, охрана и защита на хора и обекти, производство или съхранение на злато и изделия от него, шоубизнес, театър, реклама, разследваща журналистика, изследване и проучване на нови територии.

Има нещо вярно...голямата ми и неосъществима мечта беше да се занимавам с театър/кино...
И интересът ми към бойни изкуства.

Филолог съм, обаче, нищо общо няма с гореизброените  Laughing

# 4
  • Мнения: 4 555
Професия, където талантът и тясната специализация са от първостепенно значение- артисти, певци, балетмайстори, композитори, режисьори, поети, писатели, художници, архитекти, водещи на радио и телепредавания, илюзионисти, икономически експерти и политолози, компютърни специалисти, следователи, лекари, лечители, психолози, психиатри, социални работници, уредници на социални домове за деца и възрастни.

Мен са ме уцелили Simple Smile Цели три от нещата, които съм работила, са изброени тук.

# 5
  • Мнения: 4 510
Еовин, "твоят" ключ би подхождал чудесно на мъжа ми, а той е ключ 7 - артистичните професии. Обаче в мойто мъж няма грам артистизъм.  Laughing Много мои роднини обаче са си избрали професия, която е подходяща според ключа им и наистина се справят добре с нещата.

# 6
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 382
При мен излезе Ключ 3  - "Професия свързана с движение и промени, с усвояване на специфични знания и умения. Наклонност към журналистика и педагогика, драматургия и литературна критика, политика, право, медицина, химия, хранително-вкусова промишленост, атрактивни спортове, архитектура, строителство."
и при мен излезе същото

# 7
  • Мнения: 90
На мен и на цялото ми семейство излязоха правилни! Чак не мога да повярвам Shocked
А на емка е като моя Laughing

# 8
  • Мнения: 4 510
Мама на Ема, то тук май няма правилно и неправилно. Просто има подходящи професии за всеки ключ. Ако си си нацелил професията - супер, ако не - здраве да е. Може би дадената вибрация просто улеснява избора на даден човек за професията му...

# 9
  • Мнения: 81
Ключ1
Професия където може да бъде в центъра на събитията, да проучва неизследвани територии, да твори самостоятелно или да работи за себе си. Подходящи за реализация са сфери като спорт, бойни изкуства, армия, охрана и защита на хора и обекти, производство или съхранение на злато и изделия от него, шоубизнес, театър, реклама, разследваща журналистика, изследване и проучване на нови територии

Като малка исках да ставам полицай Mr. Green

# 10
  • Мнения: 399
 Shocked
"Професия, където талантът и тясната специализация са от първостепенно значение- артисти, певци, балетмайстори, композитори, режисьори, поети, писатели, художници, архитекти, водещи на радио и телепредавания, илюзионисти, икономически експерти и политолози, компютърни специалисти, следователи, лекари, лечители, психолози, психиатри, социални работници, уредници на социални домове за деца и възрастни."

По образование съм акушерка (нямах кураж да следвам за лекар Tired,но все пак е близко),работя като като мед.сестра,мечтая да уча психология (ще си остана с мечтата Crazy),на изпит по рисуване имах 5.75...доста вярни нещица откривам! Peace

# 11
  • Мнения: 6 992
Ако си си нацелил професията - супер, ако не - здраве да е.
Абе хич не е здраве , честно казано, много се измъчвам с това, което в момента трябва да правя  Confused

# 12
  • Мнения: 583
Ключ 5

Цитат
Професия свързана със словото-журналистика, писане, превод. Може да бъде успешен радио или телевизионен говорител, водещ на шоупрограма, сценарист, продуцент. Тъй като умее да акумулира знания и да ги предава на други става много добър преподавател в средно и висше учебно заведение или възпитател в детски дом.
Това съм аз! Учудващо точно. Peace

# 13
  • Мнения: 3 804
Ключ1
Професия където може да бъде в центъра на събитията, да проучва неизследвани територии, да твори самостоятелно или да работи за себе си. Подходящи за реализация са сфери като спорт, бойни изкуства, армия, охрана и защита на хора и обекти, производство или съхранение на злато и изделия от него, шоубизнес, театър, реклама, разследваща журналистика, изследване и проучване на нови територии

Като малка исках да ставам полицай Mr. Green

само,4е аз исках да ставам военна Grinning,а и с бойни изкуства се занимавах малко.Оба4е работата ми е свързана с езици.

# 14
  • София
  • Мнения: 7 183
Явно със съпруга ми сме си разменили професиите  Mr. Green
Пусто като не вярвам в тези работи, ни веднъж не са ми познали!

Общи условия

Активация на акаунт