Инфантс Дофилус за бебе на 9 месеца

  • 8 440
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте, мами,
Интересувам се дали сте давали лекарството Инфантс Дофилус на своите бебета. Продуктът съдържа множество млечно-кисели бактерии за осигуряване на здрава чревна микрофлора при кърмачета baby_neutral при прием на антибиотици или при лекуване и предпазване от разтройство. Какво е вашето мнение за ефикасността му?

# 1
http://tochka.bg/225213/Dofilus_-_Probiotichen_kompleks_.html

Виж тук можеш да прочетеш повече за продуктите.

# 2
Здравейте. Ние сме на 6 месеца давам Инфант Дофилус на малкия и съм много доволна.
Взех си и за мен Луман Дофилус

# 3
Здравейте

Нова съм тук регистрирах се защото имаме следния проблем -  малката ходи до тоалетна много рядко и постоянно ни боли коремчето.  Cry
Изчетох доста по темата
Четох и за този Дофилус
Мислите ли че ще ни помогне, ако сте ползвали моля кажете

Благодаря

# 4
  • Мнения: 173
Да побутна малко...

# 5
  • Мнения: 8
Моето бебе /4 месеца/  имаше също проблем с изхождането- на 5 и повече  дни веднъж и си личеше, че не се чувства добре. Педиатърът му предписа Infants Dophilus и засега всичко е наред- успява всеки ден. Определено в нашия случай ефектът е много добър. Единствено малко трудно намерих аптека, в която се продава, тъй като ги няма навсякъде. Внася ги фирма Био Вен ЕООД тел. 0885 27 35 49- оттам ми казаха, в моя район кои аптеки зареждат.
Надявам се да помогне и на вашите бебета, че е много неприятен този проблем...

# 6
  • Мнения: 173
Да споделя, че също пихме Инфантс Дофилус и пием Инфантс Дофилус Плюс (при нас изхождането беше много често, воднисто, слузесто, с кървави жилки) и засега се пооправиха нещата.

Общи условия

Активация на акаунт