Има ли хора,лекува ли се при Е.Миланов-билкаря?

  • 27 423
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 680
Сигурно сте пускали тема за Еньо Миланов,но аз да си попитам. Peace
Имам хроничен цистит,отвратителен...писала съм тук,коментирали сме,но като моя случай няма.
От 20 годишна съм така.Вече 13 години никакъв резултат.Пила съм всичко-от антибиотици през билки и хр.добавки,а дори нямам бактерии в урината. #Crazy
Разбрах за Е.Миланов скоро.Знам,че д-р Кацаров праща там пациентите си(мъже),но за жени не съм чувала.Въпреки това си записах час и днес бях при него.
Прегледа беше бърз и безплатен.
Даде ми два плика билки и един мехлем,който да ползвам при полов акт.
Моля ви,ако  някой има  впечатления от него да се включи.
Дано последват само добри отзиви..... Sad,че не знам при кого да ходя вече.
Толкова искам да съм здрава. Sad

Последна редакция: чт, 26 фев 2009, 23:20 от Dolce&Da

# 1
  • София
  • Мнения: 864
здравей,

аз миналата седмица ходих при Миланов. Но аз имам ревматоиден артрит с доста подуване и болки в пръстите на ръцете и краката.
на мене също ми даде билки, някаква тинктура и балсам за мазане. за сега обаче подобрение не виждам. предполагам че тр дъълго да пиеме това което ни е дал за да има резултат.
дано при тебе има по-бързо ефект.

# 2
  • София
  • Мнения: 864
добре де никой ли не е ходил при този билкар????

# 3
  • София
  • Мнения: 15 219
Мъжът ми ходи при него преди време.
Познаваме негова близка роднина, тя ни насочи.
Проблемът на моя мъж беше доста по-прозаичен, но след като не успя да го реши по друг начин, се обърна към Е. Миланов и билките, които му даде той, му помогнаха.
След време пак имаше някакви оплаквания и директно се отправи към Симеоново.

От неговата близка знам,че сам ходи и си бере билките по гори и планини, на разстояния не по-малко от не знам колко километра от пътища..... знае кое кога расте и цъфти и обикаля.

# 4
  • Мнения: 502
Извинявам се, че се намесвам, но се включвам за да следя. Майка ми е с хроничен цистит от години, при нея има и бактерии и търсим лек Ще следя темата.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 292
 Здравейте .От личен опит мога да препоръчам чай от магданоз .Казвали са ми и за чай от царевична коса, но това не съм опитвала. / и 2-те са ми препоръчани от човек със същите проблеми /
 Още при първите симптоми ,които при мен са по-често ходене до WC ,но по-малки количества от нормалното и евентуално парене , си правя такъв чай.Слагам около 500мл вода и една с.л.сушен магданоз да заври.Оставям за известно време да се запари и изпивам всичко в рамките на 20-30 мин .
 На мен това ми помага и се спасявам от употреба на лекарства.Дано и на вас да помогле . Peace

П.П. Може да се прави и с пресен магданоз ,но аз винаги има и сушен.

# 6
  • Мнения: 502
perah, а при теб от какво е цистита? В смисъл дали си се изследвала за бактерии?

# 7
  • Мнения: 2 005
Интересно , ще пробвам чая от магданоз  Peace

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 292
perah, а при теб от какво е цистита? В смисъл дали си се изследвала за бактерии?

 Отдавна не съм си правила изследвания ,така че не мога да кажа какви бактерии съм имала.

 
 

# 9
  • Мнения: 1
Здравейте.Аз от 11 години страдам от мигрена Cry,като последните 1-2 години главата ме боли всеки ден.Знам за болкоуспокояващите повече от всеки лекар.Минал съм през всички възможни прегледи,лекари,светила в медицината,4-ти км и нищо.Просто боли.Е да ама сега като чакам живот и здраве да ми се роди син.Чух за Миланов и отидох.Погледна ме и каза: жлъчка.А сега де.Предпса ми билки.Вече 1 седмица ги пия.Боля ме веднъж главата ама се разминах само с два бенлгина.За мен това е нищо.Направо не смея да се надявам.От неговите обяснения нещата ми се видяха толкова логични,че няма накъде повече.Само времето ще покаже.Другата седмица пак съм при него.А като си представя за 11 години колко тона хапове и инжекции съм отнесъл направо ми се реве.

# 10
  • Мнения: 73
ми билки.Вече 1 седмица ги пия.Боля ме веднъж главата ама се разминах само с два бенлгина.За мен това е нищо.Направо не смея да се надявам.От неговите обяснения нещата ми се видяха толкова логични,че няма накъде повече.Само времето ще покаже.Другата седмица пак съм при него.А като си представя за 11 години колко тона хапове и инжекции съм отнесъл направо ми се реве.
[/quote]


Здравей и аз съм като тебе Rolling Eyes от 18 години страдам от мигрена ,последните 3 години повръщам на почти всеки пристъп,лежала съм 2 пъти в болница Naughtyи не и не нямяа оправяне.отровена съм от лекарства. Thinking преди 3 години отидох при Миланов с надеждата че той ще ми помогне тъй като аз имам и алергия и т.н. но уви пих 6 месеца  неговите блюкочи и ефект никакъв Naughtyслед известно време заведохме и детето което е с асма и пак нищо.Дано на теб ти помогне, аз си давах парите на вятъра.Успех! Peace

# 11
  • Мнения: 3 416
Повдигам темата и моля за още мнения,по-скоро ме интересува като диагностик как се справя? Майка ми ходи из цяла България по лекари и така и не знаем диагноза,тука също съм питала безброй пъти..

# 12
  • Мнения: 680
Пих билките,но само 1 месец.Не ми помогнаха.

# 13
  • Мнения: 3 416
Мен повече ме интересуваше като диагностик как се справя..Не знам какво и е на майак ми,а пие куп лекарства,от които се чувства зле Cry

# 14
  • Мнения: 5
ЗДРАВЕЙТЕ МАМЧЕТА,ИМА ЛИ НЯКОЯ ОТ ВАС ,КОЯТО Е ПИЛА БИЛКИТЕ НА ЕНЬО МИЛАНОВ ЗА МИОМА

Общи условия

Активация на акаунт