Някой чувал ли е относно заразена вносна ваксина?

  • 572
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18
Здравейте! Днес една приятелка ми каза, че чула по радиото за заразена внесена ваксина от Великобритания. Някой дали е чул повече по въпроса. Ние слагаме на нашата бебка Пентаксим и съм обезпокоена.

# 1
  • София
  • Мнения: 12 554
Здравейте! Днес една приятелка ми каза, че чула по радиото за заразена внесена ваксина от Великобритания. Някой дали е чул повече по въпроса. Ние слагаме на нашата бебка Пентаксим и съм обезпокоена.

Ами нямаш никакво основание, тъй като ако беше погледнала листовката към ваксината ще видиш, че е произведена от Луи Пастьор - Франция  Wink

# 2
  • Мнения: 4 292
Доколкото разбрах става въпрос, за противоменингитна ваксина.

# 3
  • Мнения: 581
Ужас и с ваксинете ли се започва вече  smile3513

# 4
  • София
  • Мнения: 6 360
пускаш Гугъл и намираш това:

"Здравните власти във Великобритания трябваше да изтеглят от клиниките 21 000 дози с ваксина против менингит, след като стана ясно, че може да са заразени с отровна бактерия, информира вестник “Индипендънт”.
Повече от 60 000 дози от ваксината, която се бие на 4-месечни бебета, може да се окажат заразени с опасна бактерия, а 1/3 от ваксините са били изпратени на клиниките.
Министерството на здравеопазването и производителят на ваксината казват, че знаят за проблема от вторник, но едва вчера е било обявено изтегляне на ваксините. Засега не се знае колко деца са получили дозата, но властите твърдят, че няма докладвани случаи на заразяване."
 

ето и оригинала:
http://www.independent.co.uk/life-style/health-and-wellbeing/hea … fety-1632069.html

тая ваксина не се внася и не се прави у нас.
 

# 5
  • Мнения: 581
Тогава нямаме поводи за притеснение Hug

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Доколкото разбрах става въпрос, за противоменингитна ваксина.




и аз така разбрах  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт