Как изпускате пара?

  • 3 696
  • 89
  •   1
Отговори
  • Мнения: 110
Това е тема за обмяна на опит как да изпускаме пара здравословно, #Cussing out т.е. да не се ядосваме или как се ядосваме без да си го трупаме.  Mr. Green
Интересно ми е как е при вас, защото аз забелязах, че с времето много лесно и бързо се вбесявам дори за елементарни неща и после имам едно страшно главоболие и проблем с кръвното. Знам, че трябва по-спокойно да се гледа на нещата, но когато те заливат проблеми и безпаричие, по-лесно е да каже от колкото да се направи. Споделете опита си, моля. Hug

# 1
  • Мнения: 3 241
Разхождам се (сама) и/или си дискутирам с мъжа ми или приятели.

# 2
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Моя начин си го откраднах от един колега,а начина е все да си повтарям:
Аз съм над тея неща  Joy
 и
Ами, на съдба  Joy
Прекарвам страшно много време в градинката ми-успокоява ме  Peace

# 3
  • Мнения: 110
Аз се опитвам да го обръщам на майтап, но не винаги ми се получава. Казвам си "Горките хора". Ама на, днес някой е стъпил в лайно и е омазал стълбите във входа и не си е почистил. Как да реагирам, нали са зарази това? #Cussing out Няма да се махне само.

# 4
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
с 4аШа и цигара  Mr. Green

аз пък наопаки, с годините взех вси4ко много по_лежерно да приемам. много трудно се ядосвам.

# 5
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Хващам ютията и започвам да гладя, с възможно много пара.

# 6
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Мисля да се запиШа на кик боксинг. Thinking

# 7
  • Мнения: 110
Аз се опитвам да го обръщам на майтап, но не винаги ми се получава. Казвам си "Горките хора". Ама на, днес някой е стъпил в лайно и е омазал стълбите във входа и не си е почистил. Как да реагирам, нали са зарази това? #Cussing out Няма да се махне само.

# 8
  • Мнения: 3 521
Тегля една майна на всичко и си бия камшиците към някоя поляна. Сама.
В най-тежките случаи отивам на кино.

# 9
  • Мнения: 613
Със забележката, че няма да съм много по темата, 'щото моето изпускане на пара може да не се стори здравословно  Wink

Но - първо дъщеря ми заминава в леглото, по-рано от обикновено, защото за мен е важно в такива случаи да съм сама.

После чаша вино, някакъв деликатес си приготвям набързо (гледам да имам запас), изключвам телефоните и си намирам хубав филм.

# 10
  • Мнения: 110
А малко джиджи-биджи няма ли? gydi

# 11
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Зависи от количеството пАра.  Laughing
Със силна музика (със слушалки), или разходка, а понякога и си говоря сама (мърморя под нос срещу този/това, което ми е натрупало пАрата). Понякога комбинирам и трите, и кой ли ден ще ме дръпнат някъде за освидетелстване..... hahaha

# 12
  • Мнения: 1 526
И аз имам няколко начина според степентта, настроението и времето в което се случва.
- музика, силна и твърда
- разходка сама на зелено
- шопинг терапия
- дълъг разговор с добра приятелка и дружно теглене на майна

понякога го отнасят домашните с разговори на високо равнище (ако те са виновни)

# 13
  • Мнения: 2 401
- музика, силна и твърда

+ пиша у форома  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 738
Псувам. Много.

Общи условия

Активация на акаунт