Изполавате сешоар или оставяте косата си да изсъхне сама?

  • 7 182
  • 114
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Това е един от въпросите, който бива обсъждан доста често.
Пускам темата, като се надвявам, че ще бъде интересна за всички и ще обменим опит.
Кой от методите предпочитате, защо и как го правите. Simple Smile (без задни мисли хе хе )

# 1
Оо  Naughty не я чакам да изсъхне поради ред причини.Винаги се суша

# 2
  • Мнения: 3
Сушиш я за да й придадеш обем или нямаш достатъчно време? Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 4 746
Добави анкета Peace

Аз я суша в 99% от случаите. По-красива и оформена е, независимо дали я изправям или оставям къдрава.

# 4
  • Мнения: 811
Ами използвам сешоар, най-често. Косата ми е доста дълга и ми е много неприятно да стои мокра дълго време (т.е. докато изсъхне сама). Най-често лятото я оставям мокра, но през другото време сешоарът е задължителен ритуал след баня  Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 3 011
Суша я.... иначе няма начин да я оформя  Sad

# 6
  • София
  • Мнения: 3 795
Не я суша.Или по-точно рядко го правя

# 7
  • Мнения: 1 247
и аз не я суша Naughty

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 1 152
Винаги я суша. Преди с дифузер, напоследък я изправям. Ако не се изсуша, съм нещо средно между бухал и бръкнала в контакта  Laughing

# 9
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 366
Суша я много рядко. В 90 % от случаите я оставям да съхне сама. Косата ми е с тънък косъм и всякакви такива интервенции не й действат добре  Stop

# 10
  • Мнения: 341
Задължително я суша с кръгла четка и с пяна за обем. От както съм станала човек го правя. Не за да изсъхне, а за да изглежда добре. Косата ми е права и мекичка, и разликата във визията между естественото изсъхване и грижите, които полагам, за да изглежда прическата ми добре, е огромна. За моят тип коса просто не мога да си позволя да не я суша.  

# 11
  • Мнения: 595
Суша я винаги. Косата ми не е с много тънък косъм, но не е и с много силен, ако не я изсуша ми залепва за главата и стои като праз. И не само я суша, ами и редовно си правя вафлички за обем в корените, иначе трябва да ходя вързана. Никога не я оставям да идсъхне сама, омазнява се доста по-бързо отколкото ако я изсуша.

# 12
  • Мнения: 3
Суша я винаги. Косата ми не е с много тънък косъм, но не е и с много силен, ако не я изсуша ми залепва за главата и стои като праз. И не само я суша, ами и редовно си правя вафлички за обем в корените, иначе трябва да ходя вързана. Никога не я оставям да идсъхне сама, омазнява се доста по-бързо отколкото ако я изсуша.

Вафличките малко или много изгарят и при мен се омазнява по-бързо ако си правя такива . Според косата разбира се зависи резултата Simple Smile

# 13
  • Мнения: 515
Когато имам време не я суша, оставям е да си изсъхне сама,но когато бързам е суша със сешоар... Избягвам сушенето често понеже си изправям косата с преса след всяко миене, гледам поне сешоара да и спестя  Peace

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 296
Предимно я оставям да изсъхне сама, за да не я изтощавам допълнително.

Общи условия

Активация на акаунт