Витамини за подобряване количеството на сперматозоидите

  • 699
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 101
Моля да ми кажете такива витамини и в какво количество да се приемат. Спешно[/size]

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Просто не вярвам на очите си  #Crazy
Най-добре се обърни към лекар,професионалист,а не към форум...какво очакваш?     ooooh!

# 2
  • Мнения: 822
Да, наистина потърси мнение на професионалист. Peace

# 3
  • Мнения: 7 201
И на мен ще ми е интересно да науча,но не бих питала във форум. Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 41
Цитат
Влиянието на витамините и тяхната липса върху мъжкия организъм е голямо и това е доказано от редица проучвания.
    Витамин Е регулира нормалните функции на епитела на половите жлези. Стимулира образуването на сперматозоиди и повишава продукцията на мъжките полови хормони андрогени. При дълготрайна липса на витамин Е зрелите сперматозоиди се изменят и намалява подвижността им.
    Витамин А спомага за правилното функциониране на половите жлези. Ако е в недостатъчни количества, се наблюдава атрофия на тестисите и дегенерация на семенните каналчета, което води до спиране на образуването на сперматозоиди.
    Витамин С подобрява окислителните процеси в организма, но има и голямо значение за дейността на тестиса. Играе решаваща роля за дезинтоксикация на крайните продукти на метаболизма на сперматозоидите.
    През последните години вниманието на изследователите е привлечено върху проучването на липсата на витамин В и влиянието й върху мъжкото сексуално здраве. Доказано е, че при тези случаи секрецията на андрогените спира.
     Ето ти бърз отговор  Wink

# 5
  • Мнения: 1 100
Лекарят, който е констатирал проблема, не ви ли насочи?

Преди време гледах комбинация от витамини, които рекламираха като "мъжки". Бяха витамини Е, А и още нещо. Hristowa е написала каква е ролята им. Важна е обаче концентрацията и времето, за което трябва да се пият. Не действайте на своя глава.
При всички случаи за решаването на проблема е нужен лекар!!!

Общи условия

Активация на акаунт