Как изпирате лекетата от пюре?

  • 2 579
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 37
Здравейте мами !!! Помагайте от 5 дена започнахме захранване с морков, но бебка се омазва страхотно . Опитах се да изпера дре6ките както и лигавниците като предварително ги накиснах в студена вода,а след това отново ги кисна с топла и бебешки прах за пране,но за съжаление останаха петната от моркова. Купих и специален препарат за петна ,но и тои не ми свърши работа, а иначе с акитата се справяме без проблем с предварително накисване в студена вода. Ама тоя морков не излиза помагайте!!!!!!  baby_neutral

# 1
  • София
  • Мнения: 39 718
Аз се справих с петната от морков с помощта на Вениш. Обилно напоих лигавниците с концентрат Вениш и ги мушнах в пералнята - нормално пране.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 524
Аз загубих битката с петната. Вениш не помага при нас винаги. За да има добър ефект с Вениш, дрехите е хубаво да се третират веднага и да се излее от препарата направо върху петното без то да е мокрено с вода преди това. Но и това понякога не спасява дрешката.

# 3
  • София
  • Мнения: 39 718
Същност май точно така направих. Не съм накисвала. Директно с концентрат и след това в пералнята.
Спасих 1вите петна, но някои от следващите - не толкова успешно Simple Smile

# 4
  • Мнения: 202
Аз от Вениш не съм доволна.Пробвай да изпереш петната със сапун Тео бебе.Аз така ги перях,но веднага,не чаках да изсъхнат.

# 5
  • Мнения: 9 776
Пробвай да намажеш петната с Тест гел за чинии, да постоят така дрешките или лигавчето, може и ден-два, но предварително намокрени с гореща вода. После разтъркваш и пр нужда пак слагаш. И после в пералнята. И да не се изперат от първият път, при следващо пране ще се махнат. Признала съм го тоя гел за всякакви петна. Но за да не се стига до там, слагай на бебето някаква мантичка, или нещо подобно, ако е с ръкави най-добре, и храни само с нея, за да не цапате всичко. Щото като направят с уста пррррр hahaha и хвърчи навсякъде.

# 6
  • Мнения: 4 433
Накисвах предварително натъркано с домашен сапун.

# 7
  • Мнения: 498
Ако не ги третирам с Вениш веднага след оцапването,петната си остават

# 8
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 852
Със сапун Тео бебе в повечето случаи се изпират, но трябва да не се чака да засъхнат.

# 9
  • Мнения: 2 111
Веднага ги изпирам със сапун Тео бебе и после ги слагам в пералнята.

# 10
  • Мнения: 1 554
не съм им робувала,хвърлях ги в пералнята за пране Peace

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Ползвах и все още ползвам Вениш.Доволна съм.

# 12
  • Мнения: 9 973
взимам евтини лигавници(големи),които покриват блузката.После ги изхвърлям.Е,ползвам ги в нас и като се съсипят съвсем,тогава изхвърлям

# 13
  • Мнения: 121
в пералнята на високи градуси- с прах тео бебе,и пак не се отърваваш от всички петна Peace

# 14
  • Мнения: 41
САМО ЗА БЕЛИ ДРЕХИ - с доместос ги натриваш и изпираш , но пак повтарям само за бяло става въпрос и наче ако е цветно ще се обезцвети.

Общи условия

Активация на акаунт