ЛЕЧЕНИЯ НА АЛКОХОЛИЗЪМ с КАПКИ !?!?

  • 47 928
  • 16
  •   1
Отговори
Не знам да ли можете да ми помогнете, но съм длъжeн да опитам! Мой близък има проблем с алкохола, в силна зависимост.
Няма да навлизам в подробности,но искам да питам дали някой е чувал за лечение с капки! ето това е сайта http://www.kapkite.com/
Не знам на какво да вярвам? Ще ми е от полза ако някой каже дали ги е чувал изобщо?
 Къде и как мога да ги проверя- лаборатория?
Изобщо всяко информация ще ми е страшно полезно!

# 1
  • Мнения: 35
Или се доверяваш на сляпо и поръчваш. Или намираш този доктор от статията и се консултираш.
Аз например държа да знам какво съдържа това нещо и механизма на действие на съставките.
не ми харесва някакъв град с някаква пощенска кутия.

# 2
  • Мнения: 29
щом твоя познат има силна зависимост не вярвам че могат да му помогнат капки ако той не си осъзнае проблема няма как да му се помогне

# 3
Благодаря за отговорите!
Положението,наистина е много тревожно, днес гледах и БТВ, има сайт за помощ и телефон, ще питам и там.
 Cry

# 4
# 5
  • Мнения: 1
хора забравете за тия капки, само товаше ви кажа. това е поредната измама, с която някои се описва да направи пари от нещастието на хората. аз поръчах капките за мои приател, дадох адреса на родителитеми за доставка, че не бях в БГ точно тогава, та освен че вместо капки получих камък в кутиика, а са се опитали и да накарат родителите ми да плятят тия 64 лв двапати. наистина разсаждавайте трезво хора, ако съществуваха такива капки докторите щяхя да ги изписват, защо в сайта на пише проиводителя им, защо няма адрес и доставкта с куриер е задалжителна, зещото на посочените телефони в сайта отговара кол център (поне така казват), като си отговорите на всички тия въпроси смятям, че можете да рискувате като мене и да си ги поръчате. успех на всички в борбата, но правилния подход не е с капките!!!

# 6
здравейте! Преди години попаднах на една рецепта за лекуване на алкохолизъм на сестра Ганева,приложих я отчасти на мой близък и наистина имаше ефект.Това е билката мащерка -най-добре си я наберете в по-голямо количество през юни-юли и варете силен чай, да се пие ,все ще намерите начин когато е болен да му го дадете като чай.Но чаят трябва наистина да е силен,много концентриран.Да се пие поне една седмица,използвайте когато е настинал и му го давайте колкото може повече.От това няма да умре, ще се успокои нервната му система и ще се променят нещата .Също яденето на ябълки в по-голямо количество създава отвращание към алкохола и цигарите. Това са простички, но изпробвани неща,които помагат.Успех!

# 7
  • Мнения: 801
Има средства, които отвращават от алкохола, но не решават проблема, а и проблема не е твой и като такъв не може да го решиш. Най- трудно е зависимия, да си признае зависимостта, да пожелае лечението си и да не посегне никога повече към това. Чудото, което ти трябва е здрав разум и доброто желание на болния.

# 8
  • На точното място
  • Мнения: 298
Напълно съм съгласна!

# 9
  • Мнения: 121
Чела съм за тези капки.Но при алкохолизма става дума за психично заболяване и лечно аз не съм оптимист Tired

# 10
  • Мнения: 62
Мой много близък роднина бе алкохолнозависим и то в много тежката вече форма.Изпадаше в какви ли не ужасни делириуми,не мога да опиша какво нещо видяха очите ми.Съпругата му положи много сили и средства за да му помогне,какви ли не лекарства,чайове,капки и т.н. му купува,паралелно с неколкократни лечения в наши клиники и резултата бе почти никакъв.Хепи енд настъпи едва когато го изпратиха в наркокомуна в Испания за 6 мес.Така че според мен всички медикаменти които се прилагат и предлагат тук не са така добри

# 11
Имаше някаква рецепта за  корен от девесил или нещо такова, което се кисне в алкохола и се дава на пиещия. И аз търся точно какво беше и как се правеше. Не се подлъгвайте по капки, които само ще ви охарчат излишно.

# 12
Ще кажа нещо което изпитах преди месец.Моят мъж беше зависим и аз търсех нещо дали капки или какво ще дае само да помогне.НО има едно но какви са последствията ????????ИСКАМ да попитам тези които търсят капки или хапчета или корени знаете ли какви са всъщност последствията от спирането на алкохола????????? КАК организма преживява липсата???????? Лечението е не трябва да е домашни условия освен ако лекар не прецени.Та да продължа и мъжа ми отиде на консултация и по собствено желание остана ,първите 4 дни горе долу добре,чисти се организма ,.........а после мозъка .Следващите дни бяха кошмар изпада се в делириум /много е страшно/.Мъжът ми не можеше да ме познае на моменти,при виждаха му се какви ли не животни.Но лекарите си знаят работата!!!!!!! ЗАТОВА не се доверявайте на капки или там каквото ще да е ,не се знае организма на зависимия как ще го понесе /има и смъртни случаи/по точно 65%.Нека зависимите да ходят на лекар и там той преценява нивото на зависимост и лечение дали домашно или клинично.

# 13
  • Мнения: 478
тук едно момиче споменаваше че на нейн роднина са прилагали някаква терапия, чрез имплантиране на ампула с препарат при надбъбречната жлеза, доколкото се ориентирам логически си го обянсявам че целта е да се доставя на организма някой хормон например допамин или незнам, защото нали зависимият вече жлезите му не секретират като преди ..вече не могат да секретират ендокринните жлези на болния правилното съотношение адреналин и т.н., за да не изпада в абстиненции и да не се влече от външен прием.
И аз бих искала да намеря точната рецепта и път за мой роднина с алкохолна зависимост.
Много се надявам да се практикува такава осъвършенствана и достъпна терапия, ама 'надали'.
Иначе по научно популярните филмчета още преди 10 г. се твърдеше че ушна иглотерапия има сериозен потенциал в борбата с наркоманиите та чак ги задължавали наркоманите да ходят на иглотерапия иначе им режели помощите, да ама в БГ може ли да се говори за такова нещо изобщо.

# 14
Преживях същото със мъжа ми .Отиде направо в клиника ,естествено след консултация с лекар.Те направиха изследвания и преценката беше клиника.Вярвайте че ужаса е голям след 5 ден като мина абсистенцията и почна делириума беше най страшното ,не можеше да ходи говореше несвързано,дори не му се разбираше какво говори,не можеше да отиде сам до тоалетна ,изпускаше се .
  ВСИЧКО ТОВА Е ОКОЛО 10 дни-там им дават хапчета ,гликоза и т.н.и няма страшно.НО в домашни условия не знам дали щеше да се справи и да издържи,защото в този момент мозъка е блокиран от хапчета и той дори нямаше реална представа за каквото и да е.После продължи на хапчета /изписани от лекарите/.За сега всичко е ок.САМО да кажа че зависимостта му беше  от 1 година !!!! МОЕТО МНЕНИЕ че трябва клиника /токсикология/  

ЗА терапията с имплантиране на ампула не става нищо,сещам се момичето което писа ,но ако не се лъжа тя каза че ефект е нямало,баща и продължил да пие.ВАЖНО Е СЛЕД ЛЕЧЕНИЕТО СИЛНА ВОЛЯ И ПОДКРЕПА ОТ БЛИЗКИТЕ!!!!

n-от къде си ,мога да ти кажа аз къде заведох мъжа си

Общи условия

Активация на акаунт