МАМИ ЗА НОЕМВРИ 2009

  • 21 855
  • 312
  •   1
Отговори
  • Мнения: 36
Здравейте, май аз съм първа за ноември, затова отварям нова тема.

Аз съм Нели, на 25г, след 15 месеца опити се получи, бременни сме. Термин за 1.11.09 (засега)

Очаквам много мами да се присъединят към тази тема.   bouquet

# 1
  • Мнения: 33
 newsm44 Има ме си нов ноемврийски отбор. Аз съм от ноември 2008  Hug Лека бременност и на края най хубавото слънчице, и Ние от Ноември 2008 сме насреща  Hug

# 2
  • Мнения: 114
и аз съм от Ноември 2008.Успех,лека бременност и на финала едно сладко,здраво бебче! newsm10

# 3
  • Мнения: 19
Здравей! И аз съм от Ноември 2008. Леко бременеене!  Hug

# 4
  • Мнения: 280
Хайде и аз от стария ноеврииски отбор.

Честити  EFP Лека бременност и ако има нещо на среща сме  Hug

# 5
  • Мнения: 81
Ехеей ,като сме тръгнали ...и аз да ти пожелая лека и безпроблемна бременност   love001
Дано да се съберете задружен отбор като нас и да си помагате в добро и зло .Най-сладките бебенца са НОЕМВРИЙСКИТЕ  Wink

# 6
  • Мнения: 827
И аз съм от ноември 2008.Пожелавам ви лека бременност (нищо че за сега си сама) и да се напълни порядъчно темата.  bouquet

# 7
  • Мнения: 916
За да не си самичка, ноември 2008 временно се премести тук  Mr. Green Пожелавам ти, както и на мамите, които ще почнат да идват, лека бременност и прекрасно ноемврийче на финала  Hug

Ех, сещам се как ноемврийки 2007 дойдоха да ни поздравят в първата ни отчетна темичка, пък аз си виках - еееей, кога ли ще дойде времето да раждаме, сума време докато си видим бебоците - а то мина без да се усетя  Mr. Green

# 8
  • Попово
  • Мнения: 687
лека бременност и здраво бебе на финала, а може и две  Mr. Green
късмет  Peace

# 9
  • Мнения: 36
Здравейте мами  Ноемврийки 2008, благодаря ви за подкрепата.

Благодаря на всички, които се включвате тук и ме доддържате докато съм сама.
Надявам се отборът ни да порастне по-скоро.

Аз също съм родена Ноември и това е любимият ми месец.
Поздрави на всички

# 10
  • Мнения: 71
 Hug Леко бременеене! sunshine*uk скоро ще има още мами! Аз съм мама ноември 1998  Laughing не се смейте! Сега ще съм пак мама но септемврийска 2009!
Ако имате въпроси надниквайте и в нашите темички, има много полезни неща! Успех!

# 11
  • Мнения: 30
И аз съм с табелка 2008  Grinning

Честита бременност и да мине леко и безпроблемно  Hug

А нас много ни бива акъл да даваме, тук ще сме  Grinning

Честито и на мамче 1998  Hug

# 12
  • Мнения: 173
 newsm62 честито на първата ноемврийска мама!!!
усещам че доста често ще вися в тази тема

# 13
  • На топло...
  • Мнения: 584
Хайде и аз от 2008-ия отбор Laughing...

Прекрасно бременеене и чудно бебче накрая fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover !

Времето минава като миг...

# 14
  • Мнения: 252
Добре дошла, Слънчице Grinning Да те поздрави и мама на будителче. Моето момиченце е на 1 Ноември 2008.
Желая на теб и бъдещите ноемврийки лека и безпроблемна бременност и прекрасни бебенца на финала!
На теб, специално, желая да се насладиш на всеки миг от това вълшебно време, Очакването  Hug

Общи условия

Активация на акаунт