От къде корсет, под който може да се носи риза/блуза ?

  • 2 089
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 227
Rolling Eyes Напоследък стана много модерно да се носи риза или поло и отгоре готин корсет. Много ми се иска и аз да си взема такъв, не защото е модерно, а защото раждането ми се отрази деформиращо на фигурата и ми се налага нещо да ме попристяга, за да имам по-хубав външен вид   261uu. Та се питах, дали случайно знаете от къде мога да си взема такъв корсет, и горе долу колко струва ?

# 1
  • Мнения: 19
виж в магазин екстраваганца - има го в мола и на витошка някъде. оттам си пазарува една моя позната все такива неща

# 2
  • Мнения: 227
marieselena - мерси за отговора   bouquet ще пробвам да потърся там.

Някой друг незнае ли от къде да си взема такъв корсет ?  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 2 110
В подлеза на НДК !

# 4
  • Мнения: 46
Можеш да си купиш и online.Постоянно виждам хубави модели в търговете на aucro

# 5
  • Мнения: 227
Определено ще ида в полеза на НДК, мислех си и на Пиротска да ида, но определено не съм за онлайн покупки на дрехи  Naughty Тъй като размерите не винаги отговарят на реалността, аз задължително трябва да пробвам това, което купувам, тъй като не съм с размери 90/60/90  Embarassed

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 1 180
аз точно по този начин нося 2 корсета, единия е от скини- с някякви герданчета от перили, които се прикачват на различни места, другият е от за-за, дантелен. Пообиколи магазините за бельо и си избери нещо, имат досто пждходящи модели, но най-добре ги пробвай с риза, за да видиш как ще ти стоят. Имам и един от промазан плат, ама ми е много постен и даже незнам къде е в момента.

Общи условия

Активация на акаунт