Дали това не е следващата мис България?

  • 19 059
  • 301
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 625
За пореден път се убеждавам, че има много красиви български жени!
Както се ровех в Замундата и щракнах по погрешка на линк от който гледаше едно прекрасно лице...чак се зачетох. Въпросното момиче било манекенка и на края на статията пише, че има шанс да е новата мис България. Аз лично не бих имала нищо против. Скоро не бях виждала толкова красиво момиче!



А ето и статията:
http://www.slava.bg/news/10572.html /за разлика от момичето статията не си струва четенето/

Последна редакция: пн, 23 фев 2009, 21:37 от anya

# 1
  • София
  • Мнения: 15 913
Това сега безплатна реклама на девойката ли е?

# 2
  • Мнения: 3 826
прилича на Адриана Лима

# 3
  • София
  • Мнения: 625
Това сега безплатна реклама на девойката ли е?

Е стига де, много сте мнителни...заглавието такова, реклама и правя...
Просто ми хареса момичето! Нали е Клюкарник...стори ми се клюка, но май само на мен ми харесва девойката?!?

# 4
  • София
  • Мнения: 625
прилича на Адриана Лима

Наистина има прилика!

# 5
  • Мнения: 2 229
прилича на Адриана Лима

Наистина има прилика!

И на мен на нея ми заприлича. Само устните й не ми харесват.
Но при всички положения, не може да се сравнява със сегашния прилеп! Sick

# 6
  • София
  • Мнения: 15 913
Може и да прилича. Не е до мнителност - просто собственик на агенцията, към която е девойката е майката на момчето. А и Пловдив не е огромен - няма начин да не я е мернал - няма такива случайни срещи май извън списанията. Просто подготовка за налагане на ново лице.

# 7
  • Мнения: 30 965
Не ми харесва момичето.

# 8
  • Мнения: 5 710
Красива е. Ако си пусна малко 'вежди" ще е още по-красива.

# 9
  • Мнения: 2 196
Хубаво момиче.

# 10
  • Мнения: 1 547
Ако в България някога изберат толкова красиво момиче за каквато и да е Мис, значи сме претърпяли съществена метаморфоза. Имам наблюдения, че подобни лица не се радват на особена почит сред нашенци, за сметка на евтинката хубост и... ъм... как да се изкажа... бликащата несложнота  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 592
Ако в България някога изберат толкова красиво момиче за каквато и да е Мис, значи сме претърпяли съществена метаморфоза. Имам наблюдения, че подобни лица не се радват на особена почит сред нашенци, за сметка на евтинката хубост и... ъм... как да се изкажа... бликащата несложнота  Mr. Green
Абе кажи си го направо - или някой да плати за нея /то Вълци ли не бяха, то петролни босове ли, то футболни величия, но във всички случай видове мутри, така че момичето да се лепва зад някой Брат, Парцал или Компира/ или като и кажат здравей и тя вдига двата крака вместо ръката си. Ако е до снимката - няма шанс!

# 12
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 643
Много е чаровна.
Което за мен е повече от красива.

# 13
  • Мнения: 81
Не е лоша. Simple Smile
Масово явление при нашите миски е лошият подбор на грим,тоалет,прическа и т.н.,остава ни само да изчакаме,за да видим в какво ще превърнат следващата.

# 14
  • Мнения: 395
според мене е красива и поздравления за авторката, че е решила да внесе малко красота сред намусените физиономии и коментатори

Общи условия

Активация на акаунт