Greek/Колежани

  • 25 943
  • 413
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 44 028
Някой гледа ли този сериал?
Имате ли идея, дали и кога ще има нови серии?

Става дума за Колежани, както го превеждат тук  Mr. Green

Последна редакция: вт, 02 фев 2010, 22:13 от Tatti

# 1
  • София
  • Мнения: 830
Я виж ти. Чудех се дали има други фенове като мен, а то стара дружка   bouquet

Аз съм фен от два дни, засякох серията по БТВ и си изтегли целия първи сезон. Гледам, че има няколко серии от втори сезон, но не съм стигнала до там.

Миналата нощ стоях до 4,30, за да гледам на спокойствие, после платих пре-скъпо на работа, за тази си лекомисленост.

Любимец ми е Капи - разбира се кой друг!?

# 2
  • София, България
  • Мнения: 5 594
Сериалчето е доста свежо  Peace
харесва ми  Blush

# 3
  • София
  • Мнения: 169
Привет! И аз съм голям фен. Доколкото знам новият сезон почва на 30 март.

# 4
  • София
  • Мнения: 44 028
да и аз така прочетох в сайта на фокс...чакам с нетърпение, защото съм изгледала излязлите......Simple Smile))

сега и мъж ми е зарибен и наваксва Simple Smile)))

Тъкмо се отчаях, че съм самотен фен Simple Smile)) Викам си ми то детски сериал, кой ще го гледа Simple Smile)) но ето , че имало други  фенове все пак Simple Smile

Последна редакция: ср, 11 мар 2009, 19:38 от Angel_Dust

# 5
  • Мнения: 802
Аз също го харесвам, и то многооо Laughing

# 6
  • София
  • Мнения: 830
Добро утро. Снощи пак откарах до два с Greek. Сериите са дълги по 45 мин, което е добре разбира се.

Едно въвпросче, трети сезон ли ще излиза на 30 Март?

Аз си изтеглих до 10 серия 2 сезон, не мога да ги намеря следващите, но не съм търсила усърдно, само в локалната мрежа, защото се тегли много по-бързо. А и все още имам запас за няколко дни занимавка.

Тази Ребека започва все повече да ми харесва, но незнам как ще развият героя и по-натам в сериите.

# 7
  • София
  • Мнения: 44 028
нееее Simple Smile 11 серия от втори сезон....
просто по това време вс сериали имат почивка...и призън брейк, аз и него чакам да подновят сериите.... много са гадни тези почивки  по средата на сезона и между дват сезона.....

# 8
  • София
  • Мнения: 830
А да вярно. Не е като да не гледам сериали. Призън брейк ме загубиха като фен, колко и секси да е Майкъл Скоуфийлд.

Кажи сега за Ребека. Остава ли си гаднярка или търпи израстване? По-хубаво би било ако доразвият характера и.

# 9
  • София
  • Мнения: 159
Сериалчето е много хубаво  thumbsup

# 10
  • Мнения: 2 277
Много пъти съм се колебаела дали да го загледам това сериалче, обаче винаги ми се е струвало детско. Сега като чета , че има и други почитатели в този форум може би ще го пробвам. Я кажете още мнения?

# 11
  • София
  • Мнения: 830
Сериалчето е разтоварващо, няма драма или загатка, но са веселяци: купони, спретват си номера (practical jokes им казват х'американците), шеги, весел живот. Тип "Приятели", но не е от неговия ранг, там хумора е висш пилотаж. Все още е излязъл само сезон и половина и е важно как ще доразвият историята и характерите. Понякога ги окепазяват страшно, предполагам, че и тук ще се случи така. За сега ми харесва много.

# 12
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 886
Бройте ме и мен във фен клуба.Аз го хванах няколко пъти по Фокса,но все стари серии.Дано да го пуснат скоро,много ми е разтоварващо.

# 13
  • София
  • Мнения: 830
Изгледах ги, последната серия няколко пъти. Сега чакам 30 март.

Сцената с билярда е суперска.

# 14
здр искам да попитам от къде мога да си сваля сериите на колежани .Страшно много ми харесва този филм..... txtloves newsm44 newsm74..........много ви моля някой,ако знае да ми каже

Общи условия

Активация на акаунт