Бихте ли продавали имот сега?

  • 2 520
  • 41
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 345
Та това ми е въпросът.Дали е удачно сега за продажба падат ли цените скачат ли? При евентуална продажба кой поема разноските, въпрос на договорка ли  е?

# 1
  • Мнения: 2 891
Не, не бих.

# 2
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Не, бих купувала.

# 3
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
зависи от цената.

# 4
  • Мнения: 478
Не бих продала имот точно сега. Относно разноските в повечето случаи се поемат от купувача (по-рядко се делят на половина между купувача и продавача)

# 5
  • Мнения: 3 634
Бих продала панелка, говореше се че банките отказват кредити за такива жилища. Следователно скоро тези, които притежаваме такива имоти ще имаме евтини и непродаваеми жилища. Така си мисля, не съм експерт.  Thinking

# 6
  • Мнения: 4 965
Само ако съм сериозно финансово притеснена.
В момента искам да купувам...

# 7
  • Мнения: 5 370
Бих продала панелка, говореше се че банките отказват кредити за такива жилища. Следователно скоро тези, които притежаваме такива имоти ще имаме евтини и непродаваеми жилища. Така си мисля, не съм експерт.  Thinking
И аз така, обаче моята , на всичко отгоре, не е в София. Не знам какво да правя, по принцип цената не е никак висока, но....май ще чакам.

# 8
  • Мнения: 413
Та това ми е въпросът.Дали е удачно сега за продажба падат ли цените скачат ли? При евентуална продажба кой поема разноските, въпрос на договорка ли  е?
И мен ме интересува Thinking

# 9
  • Мнения: 4 390
Имаме няколко имота от различен тип, които бихме искали да продадем, но хората с пари не са много, та ще чакаме по-добри времена.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 064
Не. Бих купувала, но нямам пари Sad

# 11
  • София
  • Мнения: 1 345
Става въпрос за парцел, който пък ще ми помогне да си оправя жилището както  аз искам. Живея в панелка нелогично на всички обаче си я харесвам. Тихо е топло е а е със стара дограма и не ща  да я продавам, но този парцел нито имам пари да строя нито пък ще го правя нещо. Цената е приблизително добра спрямо пазарната в момента.

# 12
  • Мнения: 111
Не бих продавала точно сега. Naughty В момента ми се иска да закупим.

# 13
  • Мнения: 2 476
Никой не знае какво ще стане,но логично е да падат цените на панелите,на земя да поскъпне,ние продаваме панел,ама на висока цена и все едно не го даваме,така че май когато решиш тогава е удачно newsm78,когато си на зор,когато нямаш къде да живееш търсиш,изобщоооо незнам

А вие щом искате да продадете земя за да правите ремонт(ако това разбирам) не може ли да теглите кредит за ремонта,или постепенно да го правете,за да не давате земята

# 14
  • Мнения: 413
Не,не бих продала точно сега NaughtyПоне,ако не си назор,много Peace
Сега в момента купувачите диктуват правилата,на тоя етап търся да закупя Grinning

Общи условия

Активация на акаунт