Фитнес за кърмачки - къде?

  • 592
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 782
Здравейте  Simple Smile
Искам да ходя на фитнес, обаче още кърмя и най-вероятно още дълго ще е така  Wink Предполагам, че все някъде трябва да има фитнес с достатъчно компетентен инструктор, който да може да ми състави програма и най-вече да ми влезе в положението. Не ми се иска да обикалям залите и да обяснявам, що за чудо е това кърмаче  hahaha Моля да ми препоръчате някои Дамски фитнес , за предпочитане в центъра  Praynig

# 1
  • Мнения: 673
Абе няма такова чудо като фитнес за кърмачки. Тренирай си спокойно във всеки един фитнес, не виждам какво значение има кърмачка ли си или не  ooooh!
Можш само да ограничиш кардио тренировките като времетраене.

# 2
  • Мнения: 782
Има значение , при това голямо  Peace
Не искам да ходя на фитнес и да се връткам на уредите както ми дойде. Трябва ми програма, която да е съобразена с фигурата ми, за да се стегна там където е необходимо. Също така да е лека и ненатоварваща  и в същото време да е ефикасна. Кърмачките не бива да свалят повече от 0,500 кг седмично, защото се отделят токсини, които чрез кърмата се предават на бебето  Confused След като има диета за кърмачки, защо да няма и фитнес програма за кърмачки  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 673
Не само кърмачките не трябва да отслабват бързо, дори 500 гр. на седмица си е доста. Аз предлагам един килограм на месец.
А програмата лека и ненатоварваща и в същото време ефективна  newsm78 Това ми звучи като "как да се стегна и направя супер тяло като лежа пред телевизора". Изразът е No pain, no gain. Твоя работа де, успех!

# 4
  • Мнения: 782
Благодаря  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт