Отслабнах с Д-р Касабие!

  • 8 758
  • 9
  •   1
Отговори
Понеже видях няколко отворени теми за диетолози, а не намерих нищо за моята диетоложка, реших да пусна тема и за тази голяма сладурана. Винаги ще съм и благодарна, защото освен желаните килограми ми даде и самочувствие  Wink

# 1
  • Мнения: 99
Здравей Маслинка Hug
Разкажи ни повече за себе си, колко кг. си била и колко свали, за колко време, къде е тази д-р Касабие, какъв е хранителния режим, как се определя кой какво да яде, правят ли се някакви изследвания и всичко друго което ти прецениш, че искаш да ни разкажеш и че е важно за лекарката и диетата й Peace

# 2
  • Мнения: 13 758
Е кажи нещо повече, де Laughing
Това с носеното меню ли е, по 30-50 лв на ден?

А за самочувствието - нормално. На каквато и диета да си, като отслабнеш, самочувствието скача.

# 3
Свалих близо 10 кг и сега съм 51 - чувставам се страхотно, тя смята, че може да смъкна още 1 кг, защото зимата стават 52, а преди цикал - 53. Свалих ги за около 3 месеца. Тя има съвременни уреди за определяне на БМИ, метаболик ейдж и т.н. Още като ме претегли и ме разкри колко вода пия, какво точно по себе си не тренирам и че слагам мн мн сол на яденето. После ме разпита за заболявания, фамилна обремененост и попълних една анкета кои храни не обичам. Тях не ми ги включи в диетата. Тя приготвя храната в нейния ресторант - струваше ми 20 лв на ден. А сега ми прави безплатни консултации 1 пат месечно.

# 4
Е кажи нещо повече, де Laughing
Това с носеното меню ли е, по 30-50 лв на ден?

А за самочувствието - нормално. На каквато и диета да си, като отслабнеш, самочувствието скача.

предполагам, че говорим за една и съща, но менюто и беше 20 лв, а не 30-50.

# 5
  • Мнения: 241
http://www.eva.bg/content/view/4561/7/lang,bg/

Звучи добре, като нормална здравословна диета /режим
Екстрата е с доставяната храна
и все пак, 35 лева ако може да си ги позволиш - ок, аз някак си не мога. Сега съм на режим който ми излиза по 15-20 лева на ден. Вярно че сама си приготвям нещата, и все пак аз избирам къде и как да ги пренасям и консумирам.

# 6
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
А
Тя приготвя храната в нейния ресторант - струваше ми 20 лв на ден. А сега ми прави безплатни консултации 1 пат месечно.

Можеш ли да споделиш какво точно ти приготвяше за един ден - като количество и вид храна?

# 7
пращаха ми храната е една мн готина черна кутия - вътре бяха разделени отделните яденета - имаше 2 салати, супа, плод или десерт, основни ястия (2) - примерно бяла риба или пилешко, или пък пълнени чушки. Различно е, ти може сам да си избираш храната, т.е. да я удобряваш или не за седмица напред.  Салатите им са мн вкусни - със салата айсберг, краставички, някакво мн вкусно сирене и др. Ама на мен храната не ми струваше 30 лв. Ако някой иска да му дам контакти, да ми прати съобщение.
Успех!

# 8
  • Мнения: 1 844
и предполагам тази услуга е само за софия.. ooooh!подценени сме ние от другите градове.. Simple Smile

# 9
 Sad няма как да храната да пътува до други градове - ще ти излезе мн скъпо.

Общи условия

Активация на акаунт