Козметика за деца

  • 1 391
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 363
С какви кремчета мажете кожата на лицето на вашите деца - през зимата и през лятото. С какво ги миете и използвате ли максажни олия или лосиони. Дайте съвет за хипоалергенна козметика.

# 1
  • Мнения: 707
Аз не мажа с нищо. Дъщерята не дава  Rolling Eyes.

# 2
  • Мнения: 1 820
Когато беше бебе бяхме на Мустела,или Нивея-харесва ми как мирише.Сега зимата и мажа бузите с крема на Бюбхен,защото е  с проблемна кожа

# 3
  • Мнения: 9 814
На Нивеа за вятър и студено време.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 064
С нищо. Само лятото със слънцезащитен, фактор не повече от 20-30.  Нивеа съм ползвала, нямах проблеми.  Мия с детски шампоан и то не всеки ден. Обикновено чистата вода върши идеална работа. Като беше бебе само съм го мазала докъм 6м.

# 5
  • Мнения: 4 668
От както е роден синът ми ползвахме Мустела Стелатопия , заради лек атопичен дерматит .
В момента сме с Нахткерцен на д-р Тайс .
За измиване на тялото му ползвам Decubal - пак е хипоалергенно , за суха кожа и дерматити , а шампоанът за коса му е Чико .

# 6
  • Мнения: 2 478
Къпя го с Мустела,лицето му мажа с Nactkerzen balsam на dr.Theiss,cold крем Chicco-това е зимната му козметика.
Използвали сме също А-дерма и Balmandol,когато беше по-малък,защото кожата му много изсъхваше и се появяваха лишеи.
През лятото използваме същият душ-гел и шампоан на Мустела,само че кремчето за лице и тяло ,като и слънцезащитният крем са Sebamed.
Сега си мисля да сменя малко душ-гела и да взема Klorane.

# 7
  • Мнения: 118
Бюбхен и д-р Тайс

# 8
  • София
  • Мнения: 17 591
СебаМед

# 9
  • Мнения: 1 364
Лятото със слънцезащитен фактор 30.
Сега понякога я мажа с Нивеа. Шампоана за коса е Джонсън.

# 10
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
С Бюбхен и Хипп - лице и тяло. Дупето и слабините с дефламол и Бейби тан.
Моята дъщеря много обича да се маже, налазила е и моите кремове и лосиони. Като бебе не съм я мазала толкова, колкото сега.

# 11
  • Мнения: 1 447
До скоро синът ми го мажех с Мустела,лятото и двамата ги мажа със слънцезащитен фактор.

# 12
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 500
Последните две години само с A-derma.

# 13
  • Мнения: 229
След баня - с лосиона на Джонсън бебе с лавандула. С кремове не я мажа, макар че тя като ме види че аз си слагам, иска и тя. Та имам един бебешки крем за такива случай- да и давам да се маже.

# 14
  • Мнения: 0
Мустела за тялото, а като беше по-малък и за лице, Chicco- крем за лице, Bubchen wash gel- за баня ни е любим.

Общи условия

Активация на акаунт