мнения за 10 ОДЗ - Мусагеница

  • 686
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 888
Търсих мнения в търсачката, но има такива отпреди година,а ми се иска по актуално. Кажете нещо за тази градина?Какво мислите за нея? Дъщеря ми е приета там и се чудя дали да я преместя. Градината  е доста по-близо до новото ни  жилище  и затова ми се иска да чуя отзиви за това ОДЗ.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 057
Синът ми беше там в яслата, сега е в първа група на детската градина. Мнението ми за педагозите (учителките) е, че са много добри. Почти всичките са с над 20 години стаж, съвестни и отговорни. Детето ходи с удоволствие, даже понякога като отида да го взема по-рано отказва да си тръгва... Ако те интересува нещо конкретно питай, аз съм много доволна от персонала и отношението им към децата.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 338
Ние също от скоро сме в тази градина в първата група.За сега съм доволна бързо свикна изключително бързо даже. Вие в коя първа сте да не сме заедно ние сме в Б-група

# 3
  • Мнения: 33
здравейте!моето дете беше в яслата миналата година и съм супер доволна. Свикна за една седмица буквално, а е залепена към мен  и никой не ми беше помагал с гледането до яслата. Сестрите и лелките са много готини и моето дете много си ги харесва. Сега от септември ще е в градината- при Симеонова и Ламбова. Говорих със сестрите и ми казаха да не се притеснявам ама ми е малко притеснено все пак, че пак започваме адаптация. Но дано всичко е наред; Ако може някой да ми каже нещо за тези учителки ще съм  по- спокойна. Благодаря ви!

# 4
  • Мнения: 3 205
Малкият ми син е приет там за яслена група от септември, така че и аз ще се радвам да получа отзиви за яслата. Много ми е притеснено как ще приеме "отлепването" си от мен  Rolling Eyes  Всъщност ако трябва да съм по-точна, не съм притеснена толкова за него, колкото за лелките, които ще се сблъскат с необщителния му нрав  Simple Smile
Засега това, което съм натрупала като впечатления от директорката и служителките от администрацията, с които съм общувала, е много позитивно.

Общи условия

Активация на акаунт