Препоръчайте ми интернет доставчик в Бургас

  • 3 197
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Здравейте,

предстои ни смяна на жилището и покрай това ми се иска да сменим и доставчика.
В момента ползваме услугите на Скат, не сме имали проблем, но скоростта която предлагат е нисичка за парите, които плащаме.
Та сега съм в чуденка  newsm78 и реших да се обърна към мамите от Бургас, да споделят впечатления от доставчика който ползват.
Защото от офертите не е ясно колко са добри (прекъсвания на връзката, поддръжка ...) въпреки, че за същите пари гледам, предлагат пет пъти по - висока скорост от това което ползвам в момента.
Благодаря на всички които се отзоват Simple Smile

Новото жилище е до у-ще "Васил Априлов" - ако района има значение.

# 1
  • Мнения: 3 294
galatea и ние минахме през доста доставчици , последно бяхме на скат , ти сама си стигнала до извода че месечната такса въобще не отговаря на скоростта която предлагат . От около година сме на БТК и сме доста доволни , за близо двойно по-малко пари , получихме двойно по-бърза връзка . Затова моят съвет е ако в новото жилище има телефон , минете на БТК .

# 2
  • Мнения: 8
galatea и ние минахме през доста доставчици , последно бяхме на скат , ти сама си стигнала до извода че месечната такса въобще не отговаря на скоростта която предлагат . От около година сме на БТК и сме доста доволни , за близо двойно по-малко пари , получихме двойно по-бърза връзка . Затова моят съвет е ако в новото жилище има телефон , минете на БТК .


Благодаря!
Нямаме телефон там и може и да не прекараме стационарен, при тия мобилни комуникации ...
Все пак ще прегледам офертите на БТК-а .

# 3
  • Мнения: 721
ние сме към унакс и сме много доволни.преди това бяхме към бургаснет но почти през ден имаше някакви проблеми за които им трябваше по два-три дена да ги отстранят.разгледай http://unacs.bg/

# 4
  • София
  • Мнения: 3 679
http://www.digicom.bg/home.html
Нашите са с този доставчик и са много доволни, живеят в района, къде ти е жилището.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 675
Ние сме доволни от Бургаснет. Peace

# 6
  • Мнения: 2 388
ComNet.
От три години съм при тях, само веднъж съм останала без нет и то по моя вина. Бях заключила нещо.

ние сме към унакс и сме много доволни.преди това бяхме към бургаснет но почти през ден имаше някакви проблеми за които им трябваше по два-три дена да ги отстранят.разгледай http://unacs.bg/

Честно ти си първата, която чувам да е доволна от УНАКС.

# 7
  • Мнения: 1 259
Ами БТК-ЕйДиЕсЕл... не е лош нета им и промоцията е до края на месеца!

# 8
  • Мнения: 721
palavata_monahing не знам но наистина сме доволни,иначе съпруга ми каза че ComNet са най-добри

# 9
  • Мнения: 2 388
palavata_monahing не знам но наистина сме доволни,иначе съпруга ми каза че ComNet са най-добри

Разбира се, няма да лъжеш. Laughing
Просто наистина се учудих. Колкото абоната има около нас, все се оплакват от нещо. А техниците им все висят по стълбите да оправят аварии.
Радвам се, че вие сте доволни. Simple Smile
Много е гадно да теглиш нещо и нета да ти спре.

# 10
  • Мнения: 7
Galatea, ние ползвахме Digicom и Унакс в централната част, но и от двата не съм доволна - то не бяха скъсани кабели, паднал суич и т.н  Rolling Eyes  Обаче впечатленията ми са отпреди повече от 2 год, та сега може да са се подобрили. newsm78  После минахме към БТК и поне няма толкова чести прекъсвания, както с предишните доставчици , но рекламираната им скорост ДО 12 мБ, рядко се получава. Връзката обаче е доста стабилна, което си е +. 
Успех с доставчика!   bouquet

# 11
  • Мнения: 127
В офиса съм с Комнет и не съм доволна, а в къщи съм с Бургаснет и съм много доволна

# 12
  • Мнения: 8
Благодаря на всички
Имам още малко време да реша, започвам да обикалям офисите на споменатите доставчици.
Хайде цените ще ги сравня, но за мен никак не е без значение поддръжката.
Затова вашите мнения са ми много полезни.

Минха през Унакс, че ми беше най - близо, имам познат, който също е доволен от тях, но не останах доволна от девойката, която ме обслужи  Sad . Цените са добри.  Дано техниците им са по - компетентни от девойката Wink ...
Продължавам нататък ...

Общи условия

Активация на акаунт