Кажете ми как

  • 624
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 197
Кажете ми как да махна това коремче след раждането свалих почти 30 кг за една година но ,остана малко коремче и изглеждам доста смешно .Споделете как премахнахте коремчетата като изключим коремните преси защото нямам време за тях .

# 1
  • София
  • Мнения: 3 797
Кажете ми как да махна това коремче след раждането свалих почти 30 кг за една година но ,остана малко коремче и изглеждам доста смешно .Споделете как премахнахте коремчетата като изключим коремните преси защото нямам време за тях .
Като изключим коремните преси за друго не се сещам  Mr. Green аз затова си ходя с корем

# 2
  • Мнения: 2 110
Само упражнения за корем ,могат да намалят и стегнат корема, а те включват коремните преси !

# 3
  • Мнения: 121
Кажете ми как да махна това коремче след раждането свалих почти 30 кг за една година но ,остана малко коремче и изглеждам доста смешно .Споделете как премахнахте коремчетата като изключим коремните преси защото нямам време за тях .

 И аз съм така и като че ли се примирих. Чела съм че с бягане се прибира корем.

# 4
  • Мнения: 417
с каране на колело или велоергометър, но е добре да си сложиш неопренов колан.Започваш с по умерено "каране" и овеличаваш времето всеки път, ефекта е поразителен, усеща се как се топиш под неопреновия колан.Яденето също е от голямо значение.

Общи условия

Активация на акаунт