Най-сетне истината за Марадона излезе наяве

  • 1 768
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Кой е Марадона. Всеки от нас си е задавал поне веднъж тоя въпрос. Тия дни най-сетне излезе истината за тъмната страна на Марадона, който тук във форума се подвизава като невинно агънце а всъщност излезе че е един от най-влиятелните хора в България. Ето и малко информация за истинския Марадона:

Цитат
Цайса и Марадона държали митниците Шефът на ГЕРБ зове Станишев за спешна проверка
 
Възражда се контрабандата от Турция, Сърбия и Македония и тя ще доубие българското производство. Това съобщи в присъствието на премиера Сергей Станишев председателят на ГЕРБ Цветан Цветанов. Той участва в икономическия форум, посветен на финансовата и икономическа криза.

Пред цялата зала Цветанов назова два псевдонима, които се споменават от митничарите със страх - Цайса и Марадона. Никой не смее да каже техните имена, но се знае, че се ползват с протекцията на държавата. Те са служители на съответните министерства, които работят с митниците, допълни Цветанов.

Той обясни, че извършваните масови уволнения в агенция "Митници" през последните месеци всъщност целят да подпомогнат нелегалните канали.

Дясната ръка на Бойко Борисов призова премиера да вземе под свой личен контрол митниците и да разпореди на МВР спешно да направи проверка. За съжаление при промените във вътрешното министерство бе закрито основното звено, което се занимаваше с контрабандата в ГДБОП. То премина към общата престъпност, а не към специализираната и тежка, обясни Цветанов.

Ето кой е Марадона и мисля че форумът му е само за прикритие. Толкова е могъщ, че никой не смее да му каже името... И този човек е тук сред нас  -- ето го - http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=85312

# 1
  • Мнения: 2 196
Борисе, не е етично да разпространяваш лична информация за съфорумци. Naughty

# 2
  • Мнения: 274
Подритваш си трудовата книжка, момче!

# 3
  • Мнения: 25 447
Сега ако разконспирираш и Цайса, ще си имаме първото форумско погребение.  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 274
Сега ако разконспирираш и Цайса, ще си имаме първото форумско погребение.  Mr. Green

Вероярно очаква да му запушат устата с некоя пачка...

# 5
  • Мнения: 502
  Помислих,че темата е за истинския Марадона. А то-кьор фишек!

# 6
  • Мнения: X
Аз пък чух, че станал дядо. Hug

# 7
  • Мнения: 194
 Tired Tired Tired....Аман!

# 8
  • Мнения: 1 163
  Помислих,че темата е за истинския Марадона. А то-кьор фишек!

И аз така си помислих.
Борисе какво те интересува живота на другите не мога да разбера newsm78Смятам,че наистина не е етично от твоя страна

# 9
  • Мнения: 7 107
Боре, а ти Ревизиро ли си?  Laughing Laughing Laughing

# 10
  • Мнения: 25 447
Не, той е Валя Ахчиева.

# 11
  • Мнения: 194
Joy Joy Joy

Е олях се с кафе зарад теб Сийо

# 12
  • Мнения: 2 829
не е истина какви известни личности има сред нас Mr. Green
и аз се улях Joy с кафето

# 13
  • Мнения: 299
Престъпникът Марадона може да няма нищо общо с форумския Марадона Thinking Просто съвпадение на псевдоними,никове,прякори...или каквото е там...Честно казано,не виждам особена логика,но похвала на автора на темата Mr. Green - разкри най-голямата конспирация от векове насам... Joy

# 14
  • Мнения: 817
Много ми беше важно да разбера тази информация, благодаря ти!
Толкова силно се вълнувам кой е всъщност Марадона, че нямам една спокойна нощ, безсънието здраво ме налегнало...

Общи условия

Активация на акаунт